Home / Твоя краса / Тіло / Червоні родимки на тілі. Виведення родимок

Червоні родимки на тілі. Виведення родимок

Не існує людей, повністю позбавлених родимок. Родимі плями живуть на нашому тілі з самого народження, і їх кількість може варіюватися протягом життя.

Родимки червоного кольору по-науковому називають ангіома, і вони являють собою доброякісні утворення, які утворюються через неправильну роботу кровоносних і лімфатичних судин. Ангіоми можуть перебувати на різних шарах шкіри і будь-яких ділянках кровоносної системи. Подібні, як дві краплі води, родимки можуть мати абсолютно різну будову.

Червоні родимки на тілі. Виведення родимок

У несприятливих умовах мирна безпечна родимка може перетворитися з доброякісного утворення в злоякісну пухлину. Перероджена родима пляма носить назву меланома, від слова «меланін».

Виникнення червоних родимок характерно для дитячого та підліткового віку, оскільки в цей час перебудовується кровоносна система. Також гормональні зміни в тілі вже дорослої людини сприяють появі родимок.

Червона родима пляма представляє собою скупчення найдрібніших судин, які деколи підносяться над поверхнею шкіри, тоді таку ангіому називають зірчастою або ж павукоподібною. Якщо родима пляма є нічим іншим як просто маленькою цяткою, то її так і називають – точковою ангіомою. Іноді на тілі спостерігається скупчення дрібних родимок на маленькій ділянці шкіри. Таке скупчення отримало назву каверзною або печерною ангіомою.

У загальному випадку родимки не становлять небезпеки для людини. Вони мирно існують на нашому тілі і можуть з часом пропадати. Але якщо родимка стрімко зростає, змінює колір або її колір неоднорідний, а також якщо родимка має рваний край – Вам слід почати спостерігати за нею і насторожитися. Будьте уважні і обережні з родимками, якщо їх занадто багато на Вашому тілі або є плями дуже великих розмірів. Гігантські розміри родимки обумовлені аномальним розростанням кровоносних судин. Особливо великі родимки отримали назву гемангіоматоз.

Причини появи червоних родимок на тілі

До сприятливих умов для появи плям відносяться:
тривале знаходження під прямими сонячними променями, а також сильне захоплення солярієм: якщо Ви живете в сонячній місцевості або Ваша робота передбачає тривале знаходження на сонці – то у Вас на тілі буде утворюватися велика кількість родимих плям
відповідна спадковість
проблеми з травною системою
проблеми з печінкою
занадто інтенсивна діяльність кровоносних судин
неправильна робота пігментних клітин

До появи родимок більше схильні люди з блідою шкірою і світлим або рудим волоссям.

Червоні родимки не мають жодних симптомів.

Виведення червоних родимок методами народної медицини

Як правило, зазвичай немає необхідності виводити родимки. Однак часом вони викликають косметичний дефект.
Народні методи виведення родимок ефективні і допомагають уникнути хірургічного втручання.

Але, перш за все, спробуйте уникати факторів, що провокують виникнення червоних родимих плям. Найбільш несприятливо в цьому випадку впливають сонячні промені, особливо вони небезпечні для шкіри в період з 11 до 15 годин. Намагайтеся йти з сонця на цей час. Також не перестарайтеся з солярієм.

Популярне припікання родимок не ефективне. Будова родимих плям така, що вони, подібно айсбергу в океані, більшістю своєю часто розташовані в глибині шарів шкіри, і тільки верхівка височить над її поверхнею. Тому припікання допоможе лише тимчасово прибрати родимку з шкіри, через деякий час вона може заново «відрости».

Виведення родимок за допомогою соків часнику і лимона

Позбутися від супротивної родимки можна звичайним змазуванням її поверхні соками часнику і лимона по черзі. Видавіть сік з цих інгредієнтів і повторюйте процедуру кілька разів на добу.

Можна також не позбуватися від родимки, а спробувати її висвітлити. Нижче наведено способи того, як це можна здійснити.

Освітлення родимок за допомогою соків фруктів, особливо ананаса.

Змащуйте небажану родимку ананасовим соком – і зовсім скоро вона зблідне.

За допомогою  суміші меду, льняної і касторової олії

Родимка також вицвіте, якщо прикладати до нього диск, змочений  сумішшю меду, льняної і касторової олії. Повторюйте процедуру раз на два дні, при цьому диск слід тримати на родимці близько півгодини. Для посилення ефекту можна змащувати пляму окремо касторовою олією.

За допомогою соку цибулі або кульбаби

Допоможе Вам позбутися родимки також сік цибулі або сік кульбаби. Необхідно аналогічно попередньому методу змочувати диск в соці будь-якого з цих двох інгредієнтів і прикладати до проблемного місця.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *