Home / Твоя краса / Боротьба з прищами та вуграми / Червоні прищі – як прибрати на обличчі

Червоні прищі – як прибрати на обличчі

Приховати червоні прищі на обличчі за допомогою тонального крему досить непросто. Крім того, вдаватися до такого рішення проблеми фахівці не радять, побоюючись посилення стану і без того запаленої шкіри. Подібні прищі називають папулами, найчастіше їх поява супроводжується сильним свербінням. Періодично запалення може стихати, після чого воно знову загострюється. Враження шкіри обличчя у випадку з таким захворюванням може становити більше 50%. Для того щоб цього не допустити, дуже важливо підійти до лікування червоних прищиків правильно.

Червоні прищі на обличчі: причини появи

YAk-prybraty-chervoni-pryshhyky-na-oblychchiЧервоні прищі на обличчі, як правило, бувають зовнішнім проявом будь-якого збою в роботі організму. Саме тому лікування необхідно почати із з’ясування і усунення причини,їх появи. В іншому випадку застосування різних засобів і вплив спеціальних дорогих процедур не дадуть бажаного ефекту.

Червоні прищі на обличчі найчастіше бувають викликані:

неправильною роботою шлунка;

гормональними змінами, які зазвичай пояснюються статевим дозріванням, вагітністю;

порушенням функціонування сальних залоз;

забрудненими порами;

стресами і депресивним станом;

неправильним харчуванням (спровокувати червоні вугри може гостра, жирна і смажена їжа, що вживається у великих кількостях);

курінням і зловживанням алкогольних напоїв.

Визначивши справжню причину, по якій з’явилися червоні прищі на обличчі, в чому рідко можна обійтися без допомоги фахівця, необхідно приступити до комплексного лікування. Застосування косметичних засобів (масок, скрабів, тоніків). Слід поєднувати з призначеними лікарем лікарськими препаратами.

Червоні прищі на обличчі: найбільш ефективні методи боротьби

Косметичні засоби, якими багато хто обмежується, в більшості випадків призводять лише до незначного поліпшення стану шкіри.

Не забувайте про те, що догляд за обличчям необхідно поєднувати з медикаментозним лікуванням, яке фахівець підбирає індивідуально для кожного пацієнта.

Зверніться до косметолога, під впливом озонотерапії, лазерного та хімічного пілінгу, а також ультразвукового чищення обличчя проходять не тільки дрібні прищики, але й червоні вугри на обличчі. Крім того, з урахуванням особливостей вашої шкіри косметолог дасть вам рекомендації по самостійному догляду за нею.

Червоні прищі на обличчі: що можна застосовувати вдома?

Якщо прищики на обличчі постійно сверблять, що характерно для папул, допомогти вам зможуть спеціальні мазі, які продаються в аптеці. Якій з них слід віддати свою перевагу, краще порадитися з лікарем.

Методи народної медицини відмінно підходять для лікування вдома. Крім того, багато з них відрізняються своєю високою ефективністю в боротьбі з червоними прищами на обличчі. За допомогою компресів і примочок з відварів таких трав, як календула, лопух, ромашка, кропива, шавлія, корінь кульбаби, ви зможете самостійно зняти явні ознаки запалення і подразнення шкіри. Для приготування багатьох засобів, здатних обмежити вогнища запалення і зняти почервоніння, підходять продукти, які є в кожному будинку. Головне, щоб догляд за ураженими ділянками шкіри був регулярним і правильним.

Щодня протирайте обличчя лосьйонами, що мають дезінфікуючий ефект. Один раз на тиждень лікуєте червоні прищі на обличчі протизапальними масками. Головне при цьому – не забувати про лікування причини захворювання.

Червоні прищі на обличчі: еффективні рецепти догляду за шкірою

Зняти запалення можна лосьйоном з алое. Для того щоб його приготувати, зрізане листя рослини потрібно тримати в холодильнику протягом кількох тижнів. Після цього їх необхідно ретельно подрібнити. Отриманим процідженим соком протирайте пошкоджені ділянки шкіри перед сном.

Для приготування такого засобу вам будуть потрібні квітки календули. На дві склянки окропу достатньо 1 ст.ложки інгредієнта. Після 30 хв. настою відвар процідити, далі він готовий до застосування. Протирайте обличчя лосьйоном декілька разів на день.

Наріжте свіжий лимон кружальцями і щодня накладайте їх на пошкоджені ділянки шкіри. Тримати їх слід не більше 10 хв.

Зняти запалення можна за допомогою харчової соди, яка розводиться в гелі для вмивання або звичайній воді. Досягніть консистенції густої кашки і щодня намащуйте на кожен прищик. Через хвилину маску необхідно ретельно змити.

Збийте яєчні білки (3 шт.), Краще використовувати для цього міксер, оскільки у вас повинна вийти пінка. Нанесіть її на обличчя (за винятком ділянок навколо очей), через 15 хв. змийте. Робити таку процедуру рекомендується через день.

Заваріть міцний зелений чай і змочіть у ньому невеликий відрізок марлі. Намажте його на обличчя і тримайте 10-15 хв.

Явні ознаки запалення, якими супроводжуються червоні прищі на обличчі, можна зняти за допомогою теплого меду. Перш ніж намастити його на пошкоджені ділянки шкіри, методом водяної бані доведіть продукт до рідкої консистенції і дочекайтеся, коли він стане теплим. Через 10 хв. маску можна змити.

Відмінного ефекту допоможе домогтися, сік свіжої картоплі. Протирайте нею обличчя 2-3 рази на день.

Якщо ваша шкіра відрізняється підвищеною чутливістю, вам може допомогти біла глина. Для того щоб приготувати маску, змішайте інгредієнт (2 ст.л.) з відваром ромашки так, щоб консистенція нагадувала кашку.

Маска з чорної глини відмінно підходить для будь-якої шкіри. Добавте 2 ст.л. глини в відвар, приготований з м’яти і череди, і ретельно перемішайте.

Якщо у вас сухий тип шкіри, для маски рекомендується використовувати блакитну глину. До складу входять такі інгредієнти: блакитна глина, порошок бадяга, вода.

У випадку з жирним типом шкіри добре діє застосування масок із зеленої глини. Змішайте зелену і білу глину в рівних пропорціях і розведіть водою. В отриману суміш бажано добавити ефірну олію жожоба або масло з кісточок винограду. Така маска не тільки зніме роздратування, але і загоїть.

Взявши за основу спирт, ви самостійно можете готувати засоби, що володіють антисептичною дією. Для настоянок відмінно підійде огірковий сік з вівсяноюї крупою або медом, суниця, золотий вус, лопух, квітки календули та інші лікарські трави. Напстоювати лосьйон слід не менше тижня в темному сухому місці. Протирати обличчя бажано вранці і ввечері.

Ще одним чудовим способом підсушити гнійнички і зняти запалення є нанесення на них кашки з стрептоциду. Для того щоб її приготувати, подрібніть пару таблеток до стану порошку, добавте кілька крапель спирту так, щоб вийшла кашка. Наносьте на пошкоджені ділянки шкіри відразу. Повторювати процедуру слід щодня 2 рази на день.

Червоні прищі на обличчі: основні рекомендації

Не видавлюйте папули, оскільки подібні заходи лише погіршать стан шкіри.

Крім того, ви можете спровокувати утворення рубців, позбутися яких вже буде неможливо. Крім цього існує ризик потрапляння в ранку інфекції, небезпечної своїми важкими наслідками. Перш, ніж приступати до якихось процедур, необхідно добре мити руки з антибактеріальним милом. У період загострення захворювання дуже важливо відмовитися від засобів, призначених для очищення обличчя, пілінгів, скрабів.

Для щоденного підсушування та дезинфікування червоних прищиків рекомендується використовувати спеціальні лосьйони, рецепти яких вам тепер відомі. Щоб лікування червоних прищів було максимально ефективним, не варто забувати про справжню причину їх появи. Тільки за допомогою кваліфікованого медичного фахівця і косметолога, а також при дотриманні всіх рекомендацій по самостійному догляду за шкірою ви зможете назавжди позбутися від хвороби.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *