Манікюр – це унікальний спосіб самовираження. А нарощування нігтів дозволяє домогтися чудового результату за допомогою досить універсальних інструментів, доступних сьогодні кожній дівчині. Кришталеві нігті – один з найстильніших варіантів. Завдяки особливій технології на кожному нігтику можна створити неповторний візерунок, абсолютно не схожий на інші.
Такий манікюр не випадково став іменуватися кришталевим. Дизайн виконується лише з прозорих матеріалів, а використання додаткових форм дозволяє домогтися справжніх граней на нігтях з унікальним заломленням, віддзеркаленням і переливанням світла. Візуальний ефект порівнянний з справжнім кришталем, а досягти його не так складно, як може здатися на перший погляд.
Підготовка необхідних матеріалів
Кришталевий манікюр створюється за тими ж правилами, згідно з якими нарощуються гелеві нігті. Для втілення незвичайного нейл-арту вам знадобиться набір інструментів і матеріалів, завдяки яким ви зможете створити на нігтях ефект кришталю.
Паперові форми-шаблони.
Набір гелів для нарощування нігтів: базовий, камуфляжний та фініш-гель.
УФ-лампа.
М’яка пилочка для вирівнювання натуральних нігтів і жорстка – для штучних.
Праймер.
Дегідратор.
Об’ємні трафарети, зроблені з пластику або фольги, завдяки яким і створюється візуальний ефект кришталю.
Якщо ви хочете зробити кришталеві нігті ще більш ошатними, ви можете озброїтися мерехтливими стразами, блискітками, гліттером або іншим декором, який буде вам до смаку.
Покрокова інструкція кришталевого манікюру
Будь-яке нарощування нігтів – це досить складний технологічний процес, який слід довіряти професійним майстрам. Щоб ви могли ознайомитися з технікою створення кришталевого манікюру, ми пропонуємо вашій увазі детальну покрокову інструкцію.
В першу чергу, потрібно ретельно обробити нігті. Дуже важливо робити це м’якою пилочкою, щоб ушкодження від спилювання верхнього шару були мінімальними. Потім з метою знежирення і видалення з нігтьової пластини зайвої вологи слід нанести дегідратор, після чого праймер – для кращого зчеплення поверхні з гелем.
Наступний важливий момент – це спеціальна підготовка форм-шаблонів. На них в довільному порядку наклеюють трафарети, завдяки яким і вийде кришталевий ефект і множинні грані. Після цього форми надягають і закріплюються на пальцях, а далі йдуть вже чисто технічні кроки – нанесення гелів.
Спочатку на підставу нігтьової пластини наноситься камуфляжний гель. Зазвичай використовується ніжно-рожевий відтінок, максимально наближений до природного кольору. Камуфляж необхідно просушити в УФ-лампі протягом 3 хвилин.
Далі за допомогою прозорого гелю вам належить наростити вільний край нігтя. На цьому ж етапі визначається форма і довжина майбутньої викладки. Коли кінчики нігтів будуть готові, відправте ручку в УФ-лампу на 3 хвилини.
Основна частина нарощування завершена, і тепер за допомогою спеціальної рідини і безворсової серветки вам необхідно видалити дисперсійний липкий шар з поверхні нігтів. Далі вам слід зняти форму-шаблон і прибрати з внутрішньої сторони нарощених кінчиків трафарети, завдяки яким на кришталевих нігтях вийшли гарні візерунки. Для цього скористайтеся звичайним пінцетом.
Наступний стандартний етап – це обпилювання і шліфовка нігтів. Відкоригуйте манікюр, усунувши всі недоліки і похибки.
Залишився фінальний штрих. Нанесіть на нігті дегідратор, після чого покрийте їх фініш-гелем, який також полімеризується в УФ-лампі 3 хвилини. Ваш манікюр готовий, насолоджуйтеся чудовим кришталевим дизайном!
Щоб покрокова інструкція була для вас більш зрозумілою, ми пропонуємо вам візуально закріпити прочитану інформацію. Подивіться корисний майстер-клас, де вам продемонструють, як наростити на нігті чудовий кришталевий дизайн.