Home / Твоя краса / Обличчя / Блефаропластика азіатських очей

Блефаропластика азіатських очей

Сьогодні людина легко може поміняти для себе країну проживання, ім’я, прізвище і навіть підлогу. Так чому б їй не вибрати сподобаний розріз очей? Скажімо, змінити азіатський на європейський. Сучасній пластичній хірургії це цілком під силу.

Поглянути на світ «по-європейськи»

Останнім часом блефаропластика азіатських очей стала настільки популярною в світі, що для такої операції навіть придумали окрему назву – «Сінгапур». Ну, що поробиш, якщо не подобаються комусь «східні мотиви» і хочеться бути ближче до Старого світу та Америки. До речі, тільки японці проводять більше двохсот тисяч таких операцій на рік. Помітно зростає попит на корекцію розрізу очей.

У клініці пластичної хірургії «Б’юті Лікар» пацієнти, які хочуть потрапити в категорію «еuropean looking», теж не рідкість. Для когось це підвищує шанси отримати хорошу роботу, зробити крок вище по службових сходах. Є люди з азіатським походженням, які вважають свої очі недостатньо великими і привабливими.

Якщо ви хочете, щоб ваш погляд став більш відкритим і виразним, «Сінгапур» надасть вам просто незамінну послугу.

«Винна» генетика

Азіатський розріз очей обумовлений генетично. У таких людей відсутня характерна для європеоїдів подвійна складка на верхньому повіку. Зате природа наділила їх епікантусом – особою, що прикриває слізний горбок, складкою у внутрішньому куточку ока. Шкіра вік у азіатських очей помітно щільніша, ніж у європейських. Та й самі по собі вони часто мають насторожене, часом навіть дещо загрозливий вираз за рахунок нависання повік.

Анестезія при проведенні блефаропластики азіатських очей застосовується місцева. «Нова» верхня повіка формується за допомогою висічення частини шкіри і видалення надлишків жирової тканини. Враховуючи бажання пацієнта – і, зрозуміло, його фізіологічні індивідуальні особливості, хірург може змінити висоту майбутньої складки в межах 6-10 міліметрів від війкового краю. Чим вище складка – тим далі від Азії та ближче до Європи.

Близька до цієї і техніка згладжування епікантуса. Тільки тут, крім висічення шкірно-жирової тканини, іноді потрібне видалення надлишків м’якої тканини. Щоб відкрилася нижня повіка, хірург січе шкіру в підвійковій зоні.

Результат – назавжди

Здавалося б, процедуру в цілому не назвеш супер-складною. Але слід мати на увазі, що тут доводиться мати справу з дуже невеликими, мікроскопічними розрізами, рахунок йде буквально на міліметри. Тому в клініці пластичної хірургії «Б’юті Лікар» такі операції виконують лікарі, які володіють навичками в галузі мікрохірургії, що володіють досвідом нанесення практично непомітних косметичних швів. Крім того, при проведенні блефаропластики азіатських очей застосовується спеціальна оптика, що дозволяє досягти позитивного ефекту, без перебільшення, на ювелірному рівні.

Що важливо, фахівці клініки «Б’юті Лікар» добиваються в своїй роботі такого результату, що необізнані навіть не помічають, що людина пройшла через пластичну операцію. Але при цьому обов’язково збережуть вашу індивідуальність, зроблять не «стандартно-європейський» розріз очей, а саме той, що найбільше підходить вам.

Сама процедура «перетворення» азіатських очей в європейські займає від години до двох. Далі реабілітаційний період – це тиждень або трохи більше. При найменших натяках на ускладнення (які при високому рівні кваліфікації фахівців клініки виникають вкрай рідко) слід відразу звернутися до лікаря.

І останнє. Якщо ви запитаєте, на який період часу зберігаються результати такої операції, відповідь буде гранично короткою – назавжди.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *