В прагненні продовжити молодість, жінки користуються різними засобами – салоновими і домашніми.
Останнім часом широкого поширення серед красунь усього світу знайшло використання процедури «біоревітализації гіалуроновою кислотою».
Він являє собою введення активної речовини – гіалуронової кислоти в проблемні ділянки обличчя і тіла. Відбувається даний процес шляхом ін’єкцій, в результаті чого активізується регенерація клітин шкіри, поліпшується її структура і підвищується еластичність.
Показання до застосування біоревіталізації шкіри гіалуроновою кислотою
Відомо, що вікові зміни в шкірі пов’язані з втратою вологи в ній. В результаті цього шкіра стає нееластичною, в’ялою, з’являються зморшки.
Аналог гіалуронової кислоти міститься в клітинах шкіри і «відповідає» за її зволоження. З віком її кількість зменшується, і шкіра набуває тьмяний колір, стає непружною і млявою.
Щоб заповнити кількість гіалуронової кислоти і повернути шкірі красу і молодість, і застосовується «біоревіталізація гіалуроновою кислотою». З її допомогою можна не тільки привести шкіру в тонус, а й зменшити пігментацію і темні кола під очима.
Процедура застосовується не тільки на обличчі. Вона дозволяє поліпшити стан шкіри на шиї і в зоні декольте, долонях і колінах. Нерідко ця процедура служить завершенням пілінгу.
Біоревіталізація гіалуроновою кислотою: етапи процедури
Біоревіталізацію призначає і проводить лікар – косметолог.
Спочатку він зазначає ділянки шкіри, які потребують даної процедури, а потім вводить препарат шляхом ін’єкції. При цьому голки мають особливу конфігурацію, що дозволяє розподіляти речовину більш рівномірно і економічно. Іноді замість голки використовують інжектор.
Дія гіалуронової кислоти відбувається практично відразу, покращуючи структуру шкіри і сприяючи регенерації її клітин. Шкіра миттєво набуває м’якість, пружність і еластичність. Навіть після першої ін’єкції дрібні зморшки розгладжуються, а шкіра сяє красою і здоров’ям.
Вибір препарату для процедури залежить від складності вирішуваної проблеми.
Найбільш популярними засобами в даний час вважаються, наприклад, «Рестилайн Віталь» або «Сурджіліфт».
Втім, все визначається лікарем індивідуально для кожного пацієнта. Повний курс складається з 3 – 4 процедур, виконуваних з проміжком в 2 – 3 тижні.
Повторити курс біоревіталізації можна через рік.
Гіалуронова кислота, отримана синтетичним способом, набагато довше утримується в організмі завдяки тривалості процесу розпаду. Саме ця якість дозволяє спостерігати тривалий результат від її введення всередину.
Процедура біоревіталізації обличчягіалуроновою кислотою складається з декількох етапів.
Спочатку лікар – косметолог ретельно очищає шкіру. Потім, щоб зменшити хворобливі відчуття від уколу, завдає місцево анестезію у вигляді спеціального крему. Залежно від чутливості шкіри, на місці уколу можуть виникнути невеликі гематоми, які незабаром проходять. Зазвичай на це йде 1 – 2 дні.
Число процедур вибирається фахівцем. Час проведення біоревіталізації зазвичай не перевищує однієї години.
Рекомендації після закінчення процедури і протипоказання
Після уколу не рекомендується торкатися до шкіри, а протягом першого тижня – займатися спортом, паритися в лазні і загоряти в солярії.
Проте вже через декілька днів, можна користуватися своїми звичними засобами для догляду за шкірою і декоративною косметикою.
Біоревіталізацію гіалуроновою кислотою можна поєднувати з іншими омолоджуючими процедурами. Вона допомагає відновити шкірний покрив після проведення пілінгу, бере участь у процесі реабілітації після пластичних операцій.
З якого ж віку можна починати робити біоревіталізацію гіалуроновою кислотою?
Відповідь проста – з того, коли починається зниження кількості цієї речовини в шкірі. Зазвичай, це відбувається у віці тридцяти років. Чим старше жінка, тим більше число процедур їй знадобиться для досягнення позитивного результату.
Перед проведенням процедури слід знати, що дана процедура має ряд протипоказань. Її не варто робити вагітним жінкам, а також тим, хто має індивідуальну непереносимість даного препарату або інфекцію в організмі, наприклад, герпес.