Home / Маски для обличчя / Біла лілія у догляді за обличчям, косметичні засоби

Біла лілія у догляді за обличчям, косметичні засоби

Косметика в якій міститься біла лілія, яка діє заспокійливо, вирівнює колір обличчя, заспокоює і пом’якшує, регенерує шкіру, перешкоджає розвитку купероза.

Біла лілія – косметичні засоби

Біла лілія у догляді за обличчям, косметичні засоби

Лосьйон на основі білої лілії діє пом’якшувально на жирну і нормальну шкіру. Для приготування лосьйону необхідно наповнити пляшку з темними стінками квітками білої лілії і залити доверху горілкою. Міцно закрити і поставити в темне місце на 2 місяці. Перед нанесенням на обличчя лосьйон обов’язково розбавляють в окремому посуді кип’яченою водою (1:1; 1:2).

Спиртова настоянка квіток є хорошим тонізуючим засобом. Для ніжної шкіри її розводять з водою на половину.

Відновлювальну олію для шкіри отримують шляхом настоювання рослинних олій на свіжих квітах лілії.

Масляний настій особливо підходить для чутливої шкіри, для відбілювання обличчя, усунення веснянок і пігментних плям. Масляний настій білої лілії додають у живильні маски, креми, лосьйони для обличчя. Так наприклад, готову олію змішують з жовтком, соком лимона і медом – це хороша маска для сухої шкіри, що підвищує пружність і еластичність.

Біла лілія – масло з квітів лілії

Для приготування масла з квіток білої лілії необхідно взяти 150 грам квіток, подрібнити, залити літром рослинної олії, підігріти на водяній бані протягом години. Настоюють місяць, періодично помішуючи. Потім проціджують і зберігають у холодильнику. Олія надає шкірі гладкість і шовковистість. У медицині така олія використовується для натирань при болях в суглобах і судоргах.

Слід зауважити, що масляний настій, в якому міститься біла лілія піддається легко окисленню, тому зберігати його необхідно в прохолодному місці (нижче 20 градусів), в щільно закритому посуді, захищеного від світла і повітря. Олію можна використовувати як окремо, так і в поєднанні з ефірними маслами або іншими рослинними оліями в щоденному протиранні обличчя, шиї, декольте при денному або нічному догляді. Також олія може додаватися в креми та інші косметичні засоби.

Олію білої лілії можна готувати і з цибулин: 3 – 4 столові ложки цибулин настоюють місяць на сонці в 3 / 4 склянки соняшникової олії.

Відвар цибулин білої лілії з молоком (15 грам на склянку молока) використовується при лікуванні фурункулів.

Біла лілія – поживна маска для обличчя

Для приготування необхідно взяти бджолиний віск – 50 грам, мед – 70 грам, сік цибулини білої лілії – 15 грам, і рослинна олія – 30 грам. Віск розтопити, додати олію, сік і мед. Маска наноситься після прийняття ванни на розігріту шкіру на 20 хвилин.

Для того, щоб позбутися від пігментних плям, роблять відвар з квіток білої лілії, гірчичного борошна і меду, взятих у рівних кількостях.

Біла лілія – вода з лілії

Воду, отриману в результаті перегонки з квітками на водяній бані, вживають для вмивання обличчя.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *