Чи варто вдаватися до радикальних методів підтяжки в зоні обличчя, якщо існують методики, що дозволяють добитися чудового зовнішнього вигляду, щоб не лягаючи під скальпель пластичного хірурга? Один із перевірених на практиці способів – баночний масаж обличчя.
Яку користь отримує шкіра при використанні вакууму
В даний час майже в будь-якому аптечному кіоску можна придбати невеликі банки, зроблені зі скла або силікону.
Їх розміри варіюються і за допомогою найменших пристроїв можна провести процедуру, впливаючи на повіки, носогубну зону і підборіддя. Баночки побільше знадобляться для щік і чола.
При впливі вакуумом на шкіру нормалізується метаболізм, покращуючи обмін поживних речовин і надходження в глибинні шари епітелію кисню. Позитивний вплив при цьому виявляється на виділення колагену, який покликаний забезпечити пружність шкіри.
Відомо, що вікові зміни в основному викликані структурними порушеннями у волокнах колагену. За допомогою баночного вакуумного масажу обличчя можна розпушити колагенові волокна за рахунок відновлення циркуляції рідини на клітинному рівні і суттєво підвищити еластичність епідермісу.
Ідеально процедура підходить для жінок у віковій категорії 35-40 років. До речі, за допомогою банок можна не тільки усунути мімічні дрібні зморшки, але і значно поліпшити колір обличчя, і навіть підвищити м’язовий тонус. Ефективно очищаються забиті пори і закупорені сальні залози, активізується рух лімфи.
Суть методу надзвичайно проста: вакуумний спосіб заснований на всмоктуванні шкіри всередину простору баночки. Головне, точно підібрати розмір використовуваного інструменту. Чим менший об’єм ємності і сильніший вакуум, тим глибший вплив.
Професійні майстри здатні за допомогою нескладної процедури коректувати і моделювати риси, позбавляти від другого підборіддя або нарощувати м’язову тканину.
Особливості техніки баночного масажу обличчя: покрокова інструкція
Звичайно, краще виконувати процедуру в спеціалізованому салоні. Однак не кожна жінка має для цього час і вільні фінансові кошти.
Тому простіше навчитися вдома техніці масажу:
Протягом 5-10 хвилин перед процедурою розпарюють обличчя, щоб максимально розкрити пори. Розпарену шкіру промокають серветками і змащують натуральним маслом. До підбору масел слід поставитися серйозно. Традиційно використовується оливкова для сухої шкіри, лляне або мигдальне для надмірно жирної;
Так як шкіра не звикла до впливу вакууму, перша маніпуляція повинна займати не більше 5-ти хвилин. Цього вистачить для початку і дозволить поступово привчити організм до нових відчуттів, не провокуючи стресу. У перший раз вплив вакуумом має бути мінімальним;
Поступово тривалість процедур збільшується до 10-ти хвилин. Необхідно почекати, поки обличчя звикне до новинки. Можливий прояв побічних ефектів, таких, як невеликі гематоми. Через пару днів вони повинні зникнути. Але краще перший час проводити масаж на вихідних;
Бажано завжди мати під рукою коректор, щоб замаскувати гематому. Синява швидко зводиться, якщо протирати шкіру скибочкою сирої картоплі;
Маніпуляції дозволено робити тільки чистими руками, попередньо промивши банки. Після закінчення сеансу ємності знову промивають, використовуючи мило;
Техніка масажу полягає в проведенні баночкою по особливих лініях. Як правило, починають маніпуляцію від центральної зони, проводячи лінію до периферії. Краще в першу чергу обробити шию від ключиць у напрямку вгору. Далі, плавно переходять до нижньої зоні обличчя, масажуючи нижню щелепу, притримуючи шкіру вільною рукою. В іншому випадку шкіра буде розтягуватися, і маніпуляція не дасть потрібного ефекту;
Завершивши обробку підборіддя, слід зайнятися скулами. Рухи повинні бути круговими. Одночасно з цим бажано відкрити і округлити рот, немов вимовляючи «О». Тільки після скул займаються обробкою скроневих зон і лоба;
В області повіка баночку накладають на шкіру, а не на очі, і залишають на пару секунд в нерухомості. Ковзаючі рухи проводити не рекомендується, оскільки в цій зоні шкіра особливо чутлива і швидко піддається розтягуванню;
Якщо процедура проведена відповідно до рекомендацій, шкіру буде злегка пощипувати і довгий час збережеться відчуття тепла.
По завершенні процедури не слід виходити з дому. Обличчя повинно відпочити. Зате можна не застосовувати зволожуючий крем, так як маніпуляція проводилася за допомогою масла.
Коли не варто виконувати процедуру
Існують протипоказання до косметичної процедури. Якщо присутній один з перерахованих нижче факторів, слід пожаліти себе і не ризикувати здоров’ям.
До протипоказань відносять:
наявність запаленого вугрового висипу в гнійничковій фазі, ранок, родимих плям;
присутність тендітної судинної сітки, розташованої занадто близько до поверхні шкіри;
заборонений вакуумний масаж при підвищеній схильності до тромбозу.
Протипоказань не так багато, практично кожна жінка, належним чином доглядає за своїм обличчям, може використовувати процедуру. Щоб знизити ризик появи гематом, краще придбати силіконовий набір, який дозволить проводити дію з меншим тиском.