З кожним може трапитися якась неприємна ситуація у вигляді падіння або удару, в результаті яких виникають синці. Якщо синяки з’являються на видному місці, особливо на обличчі, дуже важливо позбутися від них якомога швидше.
Багато жінок по своєму досвіду стверджують, що добре допомагає бадяга від синців.
Властивості бадяги при усуненні синців.
По суті синяк являє собою внутрішню гематому, і щоб позбавитися від нього, потрібно використовувати розсмоктуючі засоби. Одним з них і є бодяга – губка, яку добувають з дна прісних водойм і, висушуючи, використовують у вигляді порошку або мазей.
Бадяга від синців і ударів популярна серед спортсменів, у яких в силу їх діяльності часто виникають синці. Це засіб, що містить кремнезем, карбонади і фосфати, сприяє активізації кровообігу, регенерації шкіри, бодяга надає розсмоктуючий і знезаражувальний вплив.
Бадяга – дуже сильна речовина, тому використовувати його часто не рекомендують, особливо, якщо шкіра дуже чутлива. Перед тим, як усувати синці за допомогою бадяги, особливо на обличчі, її дію перевіряють на згині ліктя.
Бадяга від синців і ударів: протипоказання.
У зв’язку з високою активністю бадяги вона має кілька протипоказань. Так, якщо в результаті травми утворилася відкрита рана, цей засіб не застосовують, інакше може виникнути нагноєння. Будь-яке запалення на шкірі, так само, як і підвищена чутливість шкіри, є протипоказанням до застосування бадяги. Не використовують бадягу і при шкірних захворюваннях або після салонних косметичних процедур.
Бадягу не завдають на шкіру навколо очей і слизові, це може привести до серйозного подразнення.
Після застосування бадяги на відкритих ділянках тіла, особливо це стосується обличчя, не радять виходити на вулицю протягом 2-3 годин.
Бадяга від синців. Інструкція до застосування
Для швидкого розсмоктування синяка застосовують такий рецепт: розводять бадягу водою, щоб вийшла густа кашка, наносять її на синяк, зовсім злегка втираючи. Бадягу залишають на шкірі, поки вона не висохне, і змивають водою. Почервоніння і поколювання в процесі процедури не повинні лякати – це нормальна реакція шкіри. Іноді порошок бадяги змішують з перекисом водню. Такий засіб більш дієвий, однак перекис може сильніше сушити шкіру, тому підходить не всім.
Бадяга від синців і ударів допомагає і у вигляді масляного компресу. Готують його так: порошок бадяги розводять оливковою (або яким-небудь іншою) олією. Отриманою сумішшю обробляють місце синця і зверху обмотують харчовою плівкою і бинтом або марлею. Цей компрес роблять на ніч, вранці знімають і змивають водою. Цю процедуру досить повторити пару разів, після чого синяк швидко зникає.
Позбутися від синців і при цьому заспокоїти чутливу шкіру, збагатити її корисними речовинами, зменшити пігментацію дозволяє маска, до складу якої входять порошок бадяги і косметична глина. Для її приготування з’єднують по чайній ложці порошку бадяги і глини (білої або чорної), розводять гарячою водою до стану густої кашки і застосовують за звичайним рецептом, тримаючи маску до висихання, а потім вмиваючись.
Для синців під очима рекомендують застосовувати аптечну мазь, так як цей засіб більш щадяще діє на більш тонку і ніжну шкіру обличчя. Після впливу бадяги на шкіру обличчя її змащують живильним кремом, щоб знизити подразнюючий вплив.