Home / Твоя краса / Обличчя / Азіатська косметика: пілінг-скатка

Азіатська косметика: пілінг-скатка

З кожним роком все більше представниць прекрасної статі вступають до лав прихильниць азіатської косметики. Якщо раніше східний догляд здавався загадковим ритуалом, якоюсь таємницею для обраних, то з розвитком інтернет-магазинів і он-лайн покупок, ця таємниця спокійно перекочувала на ванні полички європейських жінок.

Азіатська косметика: пілінг-скатка

Серед причин популярності азіатської косметики можна виділити три основні моменти.

По-перше, швидкий видимий результат. Щасливі власниці екзотичної косметики відзначають, що проблеми дійсно проходять. Заслуга чи це натурального складу косметичних засобів або східних традицій в ритуалі догляду, коли тільки очищення шкіри обличчя може йти в два-три етапи – питання відкрите.

По-друге, як уже говорилося раніше, хороший натуральний склад. Азіатська доглядова косметика в більшості випадків базується на натуральних інгредієнтах, наданих природою. Серед них є, як звичні для нас екстракти рослин, водоростей, так і екзотичні інгредієнти: зміїна отрута, секреція равликів.

По-третє, у швидко наростаючої популярності азіатської косметики важливу роль відіграє цінова політика. При всіх своїх позитивних якостях, азіатські доглядові засоби коштують на порядок нижче європейських. Жінки вже не хочуть платити за розкручений бренд, а хочуть купувати засоби, що дають видимий результат.

Серед найпопулярніших азіатських доглядових засобів можна з упевненістю виділити: равликовий крем, спонжик конняку і звичайно ж, пілінг-скатку, яка з такою легкістю замінила звичайні відлущуючі засоби для обличчя. Завдяки їй, звичні скраби були відставлені в бік, а механічний вплив їх абразивних частинок на шкіру забуто як страшний сон.

Так в чому ж таємниця пілінг-скаток, що змусила прихильниць азіатського догляду беззастережно віддавати їй перевагу? У чому її перевага в порівнянні із звичайними скрабами?

Щадний підхід до процесу скрабування

За рахунок взаємодії фруктових кислот, засіб делікатно «скачує» верхній ороговілий шар шкіри, не травмуючи її, за рахунок відсутності грубих скрабуючих частинок. Цей факт повинен особливо припасти до душі власницям чутливої шкіри, а також шкіри схильної до куперозу.

Спосіб застосування пілінг-скатки легкий, а при використанні кисневих пілінгів ще й досить лоскотно. На суху і попередньо очищену шкіру обличчя необхідно нанести невелику кількість пілінг-скатки і почекати яас вказаний в інструкції. Після цього легкими масажними рухами «скачати» засіб до появи грудочок. Потім ретельно змити водою і пройтися тоніком або лосьйоном.

Відбілюючий ефект

Завдяки тому, що пілінг-скатка включає в себе дві властивості – відлущування і пілінг, вона благотворно впливає на поступове освітлення слідів, що залишилися від акне і пігментації. Варто відзначити, що тут у медалі дві сторони. Після пілінгу оновлена шкіра особливо беззахисна перед сонячною активністю. У зв’язку з цим, при використанні пілінг-скатки необхідно ретельно захищати шкіру за допомогою SPF-містять засобів, щоб раптово не одержати нову пігментацію.

Вміст активних інгредієнтів

Крім скрабуючих функцій, перед пілінг-скатками стоять ще й доглядові завдання. Засіб спокійно замінює собою зволожуючі маски, завдяки тому, що входять до складу інгредієнти, такі як гіалуронова кислота, екстракт алое і т.п.

Таким чином, позитивні сторони пілінг-скатки на обличчя, в прямому і переносному сенсі цього слова. Отримуючи в результаті очищену, зволожену шкіру, починаєш краще розуміти причини популярності даного засобу.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *