Home / Твоя краса / Обличчя / Атравматична чистка обличчя: ефективне очищення шкіри

Атравматична чистка обличчя: ефективне очищення шкіри

Кожна жінка прагне мати чисту здорову шкіру. Для цього необхідно регулярно доглядати за нею. Косметологія не стоїть на місці, пропонуючи все нові і нові методи догляду. Одним з прогресивних напрямків у цій галузі є атравматична чистка. Ця процедура практично не має протипоказань і побічних ефектів.

Атравматична чистка призначена для жінок, які мають проблемну шкіру обличчя, яка характеризується наявністю чорних цяток, розширених пор, запалень різного роду. Така процедура корисна тим, чия шкіра характеризується наявністю пігментних плям і веснянок. Вона також дозволяє згладити зморшки і зробити рельєф шкіри набагато рівніше.

Існує кілька способів атравматичної чистки. Це – чистка за допомогою ультразвуку, вакууму, гальваніки. До неї відноситься пілінг за допомогою різних кислот. Найкращий ефект виходить при сполученні методів атравматичної чистки з механічними способами. Однак при цьому можуть з’витися почервоніння шкіри і набряки, які, втім, незабаром проходять.

Перш ніж виконувати атравматичну чистку, шкіру тестують на можливість прояву алергічних реакцій. Протипоказанням служать запальні процеси на шкірі і деякі захворювання. У цьому випадку з процедурою краще почекати.

Атравматична чистка обличчя: етапи

Перед процедурою обличчя необхідно ретельно очистити, видаливши сліди макіяжу. Для цього використовують протизапальні та антисептичні засоби. Щоб домогтися найбільшого ефекту, шкіру розпарюють і обробляють скрабом. Як правило, використовується пілінг, що містить у своєму складі фруктові кислоти. Деякі вважають за краще робити розігріваючу маску.

Далі відбувається сам процес за допомогою вакууму, гальваніки та інших способів.

Закріплює результат заспокійлива маска для обличчя з метою насичення клітин шкіри корисними речовинами.

В результаті тонус шкіри підвищується, завдяки чому вона стає гладкою і чистою. При цьому відбувається звуження розширених пор на обличчі.

Процедура ця безболісна, але досить тривала. Іноді на атравматичну чистку йде до двох годин.

Щоб уникнути інфікування поверхні шкіри, застосовують спеціальну антисептичну пудру. Після процедури не рекомендується перебування на сонці і відвідування солярію та сауни.

Атравматична чистка і різні типи шкіри

Залежно від типу шкіри і розв’язувані проблеми, використовують різні способи атравматичного очищення обличчя.

Найпопулярніший метод – це чистка за допомогою ультразвуку. Його можна використовувати для будь-якої шкіри. Ця процедура відрізняється делікатністю і м’яким впливом на обличчя.

Якщо шкіра суха, то ультразвуковий вплив поширюється аж до найглибших її шарів, ретельно розщеплюючи забруднення, розташовані в порах.

Якщо шкіра жирна, то ультразвук діє на сальні залози, нормалізує їх роботу. Це призводить до зниження ними вироблення шкірного жиру. Згодом він виділяється не так активно, а, отже, до очищення обличчя можна вдаватися значно рідше.

При запущених станах шкіри і наявності великої кількості чорних цяток, рекомендується ультразвук поєднувати з механічним очищенням обличчя.

Найбільшого ефекту чистки жирної шкіри можна домогтися, використовуючи гальванічний метод. Проникаючи вглиб шкіри, струм впливає на забруднені пори. Спочатку лікар використовує негативну полярність, за допомогою якої пори очищаються. На наступному етапі застосовується позитивна полярність, що закріплює результат. При цьому пори звужуються, внаслідок чого шкіра стає гладкою. Зморшки розгладжуються, а овал обличчя набуває більш чіткі обриси.

Якщо потрібно неглибоке очищення шкіри, то використовують вакуумну чистку. Із сильними забрудненнями впоратися вона не в силах, а в поєднанні з іншими способами, в тому числі і механічними, може дати прекрасний результат.

Таким же ефектом володіє і хімічна атравматична чистка обличчя. Вона дозволяє видаляти тільки поверхневі забруднення, і, як правило, використовується в сукупності з механічними способами очищення обличчя.

Вибір способу атравматичної чистки шкіри вибирається косметологом. Кількість сеансів також залежить від рекомендацій фахівця. Іноді чистка робиться щомісяця, а іноді двічі на рік буває цілком достатньо.

Догляд за шкірою після атравматичної чистки

Після процедури атравматичної чистки обличчя спосіб догляду за шкірою порадить косметолог.

У число загальних правил входять – регулярне, не рідше двох разів на тиждень, проведення пілінгу; виконання масок; використання спеціального засобу для відновлення шкіри.

На вулицю не рекомендується виходити без нанесення сонцезахисного засобу з високим рівнем захисту. З відвідуванням лазні та солярію слід почекати.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *