Home / Твоя краса / Нігті / Аркове моделювання нігтів. Види, технологія, протипоказання

Аркове моделювання нігтів. Види, технологія, протипоказання

Аркове моделювання – модний і сучасний вид нарощування, що дозволяє створювати нігтьові пластини, які мають бездоганну геометрію. Послуга аркового моделювання є вкрай популярною, оскільки багатьох жінок приваблює можливість отримати ідеальні нігтьові пластини, нічим не відрізняються від натуральних.

Аркове моделювання нігтів: види

Аркове моделювання нігтів. Види, технологія, протипоказання

Завдяки арковому моделюванню можна створити неймовірно красиві і елегантні штучні нігті, що відрізняються витонченою формою. Результат даного виду нарощування – це ще й нігті, що володіють максимальною міцністю вільного краю і стресової зони, а також красою поперечного вигину. Аркове моделювання може бути акриловим і гелевим.

Типи аркового нарощування:

На формах;

На тіпсах;

На нігтьові пластини;

З використанням спеціальних формочок.

Аркове нарощування нігтів допомагає приховати їх пошкодження, виправити дефекти і скоригувати напрямок росту.

Ключові моменти в процедурі аркового нарощування:

Правильність первинної обробки нігтьової пластини;

Доцільний підбір і чіткість установки шаблону на нігтьові пластини;

Застосування спеціальних затискачів для моделювання нігтів.

Не менш важливим моментом у цій справі є ступінь майстерності і досвіду професіонала. Щоб нігті прослужили якомога довше, необхідно домогтися правильної архітектури арки.

Технологія аркового моделювання нігтів

На перший погляд, створення арки не є нескладною задачею. Але насправді, щоб домогтися геометрично правильної конструкції, потрібно докласти масу зусиль, спираючись на свої знання і досвід. Аркове нарощування – це важка кропітка праця, яка вимагає точного дотримання всіх етапів.

Спочатку потрібно вільний край нігтя відпиляти на 1,5-2 мм і зняти натуральний блиск за допомогою спеціальної полірувальної пилочки. Далі нанести праймер, попередньо знежирити і висушивши нігтьову пластину.

Базовий гель потрібно наносити дуже тонким шаром. При цьому дуже важливо не зачепити кутикулу, так як це може призвести до відторгнення гелю. Далі нігті поміщаються в УФ – лампу на 3-4 хв.

Форму необхідно вирізати за формою нігтя, далі встановити на нього. Вигин заготовки повинен бути максимально точним. Не допускається наявність навіть невеликого зазору між формою і нігтем. Далі на вільну і стресову зону форми потрібно накласти підкладку з тонкого шару гелю, на 2 хв помістити руку в УФ-лампу, далі видалити дисперсійний шар.

Далі камуфлюючим гелем сформувати ложе і викласти скульптурні зони. Щоб ніготь вийшов міцним, найбільша кількість гелю має припадати на стресову зону. Крапля гелю розподіляється таким чином, щоб в центрі вийшла максимальна товщина, а по краях розташовувалася мінімальна кількість матеріалу. Нігті потрібно висушити протягом 5-8 хв.

Тепер необхідно видалити липкий шар гелю, відпиляти пилкою лінію посмішки, на вільний шар форми нанести тонкий шар базового гелю, помістити в УФ – лампу на 1 хв, викласти френч, використовуючи білий гель і ще раз висушити кожен ніготь.

Ну і нарешті, залишилося зняти форми, нігті зафіксувати спеціальними зажимами, потримати в УФ – лампі близько 5 хв, зняти затиски, пилочкою надати форму нігтям, нанести на них фініш – гель і висушити протягом 2-3 хв.

Міцність нігтя залежить від С-вигину нігтьової пластини, який включає верхню подовжню і поперечну арки, що з’єднують край посмішки. Дуже важливо домогтися у вищій зоні нігтя, яка знаходиться в точці перетину арок, центру ваги, що перешкоджає обламуванню.

Аркове моделювання нігтів: відео

Догляд за нігтями після аркового нарощування: правила

Щоб після аркового моделювання, Ваші нігті виглядали красивими і доглянутими, постарайтеся дотримуватися наступних правил:

Уникайте потрапляння на руки і нігті хімічних сполук, особливо тих, які містять ацетон;

Корегуйте краї нігтів, застосовуючи спеціальну пилку для обробки штучних нігтів;

Регулярно доглядайте за кутикулою, зволожуючи її різними кремами і маслами;

Після процедури аркового моделювання, постарайтеся в перші кілька годин захистити нігті від попадання на них води і тепла.

Протипоказання до аркового моделювання

Процедура аркового нарощування нігтів протипоказана при наявності інфекційних процесів, а також механічних пошкоджень нігтів, в тому числі кутикули. Крім того, відмовитися від процедури слід в період прийому антибіотиків, гормональних порушень, вагітності та проходження курсу хіміотерапії.

Напередодні процедури не рекомендується робити обрізний манікюр. Також заборонено користуватися перед арковим нарощуванням кремом для рук, так як це перешкоджає хорошому закріпленню матеріалу на штучному нігті.

Аркові нігті – відмінний вибір для тих жінок, які хочуть мати ідеальний манікюр, близький до натурального, але не можуть похвалитися міцними і рівними природними нігтьовими пластинами. Процедура аркового нарощування складна і відрізняється високою точністю, тому проводити її повинен виключно кваліфікований фахівець.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.