Home / Здоров'я / Боротьба з целюлітом / Апаратне схуднення

Апаратне схуднення

Схуднення – одне з тих важливих питань, які хвилюють кожну жінку, яка стежить за своїм зовнішнім виглядом. Хтось страждає через те, що багато їсть, хтось мало рухається, в інших це викликано різними захворюваннями, буває, деякі не виключають і генетичний фактор. Різні причини появи надмірної ваги говорять про те, що і процедури по схудненню також будуть по-різному впливати на організм.

Звичайно, здорово, що методів схуднення зараз можна знайти масу. Але зараз мова піде про апаратне схуднення, яке з роками набуває все більшої популярності, в основному серед жінок.

Апаратне схуднення – комплекс процедур, які спрямовані на зниження ваги. Найчастіше таку систему рекомендують як додаткову процедуру до низькокалорійної дієти і різним фізичним вправам.

Апаратне схуднення дозволяє значно прискорити процес поліпшення свого зовнішнього вигляду. Найчастіше таке схуднення використовують вже ближче до пляжного сезону.

Найбільш популярними апаратами для втрати адмірної ваги є:

Кавітація.

Це ніщо інше, як вплив на жирові клітини ультразвуковими хвилями. В результаті застосування цієї процедури, клітина порушується і з неї випливає жир. В результаті однієї такої процедури об’єми можуть зменшитися на сантиметр. Її зазвичай роблять шість-дванадцять разів. Рекомендують робити не більше двох кавітацій на тиждень. Процедура не найприємніша. Чим тонше прошарок жиру, тим більше дискомфорту зазнає пацієнт. З цієї причини рекомендують паралельно проводити розслаблюючі масажі.

Мезотерапія.

Про цю процедуру, напевно, чули багато хто. Вона полягає в тому, що в підшкірну жирову клітковину вводять спеціальні жироспалюючі склади за допомогою голок. Для цієї процедури, як правило, використовують три основних склади: ліполітичний, антицелюлітний, дренажний. Мезотерапія – дуже болюча процедура, але за один раз можна схуднути на 2 розміри.

Віброплатформи – це тренажери, які поєднують масаж і фітнес.

Являють собою інноваційну опору для виконання фітнес-вправ. Такий тренажер дозволяє збільшити навантаження на м’язи, а відповідно і прискоренню спалювання жиру. Курс таких процедур, як правило, триває один-два місяці. Але для більшої ефективності рекомендують регулярно плюс до цього займатися фітнесом. Також є масажні віброплатформи, які покращують кровообіг і розслаблення м’язів. Такі рекомендують поєднувати з дієтою, адже самостійне їх застосування особливо не принесе жодного результату.

ІК-процедури.

Існує думка, що Інфрачервоні-промені, потрапляючи в підшкірну клітковину, призводять до спалювання жиру. Але насправді, така процедура здатна лише поліпшити кровообіг. Так само, за їх допомогою, може покращитися обмін речовин в організмі. Крім цього, ІЧ-вплив допомагає позбутися набряків, підвищує тонус шкіри, що є важливим під час схуднення.

Є й інші апарати для схуднення – подивіться, зверніться до фахівця за допомогою з вибору апарату для схуднення:

Щоб покращити свій зовнішній вигляд за допомогою спеціальних апаратів,потрібно проконсультуватись з лікарем-естетистом. Він допоможе вам підібрати ту процедуру, яка підійде саме вам. До того ж, у кожного апарату є протипоказання щодо застосування. Потрібно підібрати такий, який буде підходити саме вам, враховуючи особливості вашого організму.

Повний курс процедур поєднувати з фізичними вправами і масажами! Крім того, якщо причиною потрібної ваги є якесь захворювання, то апаратне схуднення вам не допоможе.


Check Also

Очищення кишечника. Корисна підбріка

Очищення кишечника  і схуднення – що спільного в цих поняттях? Насправді, дуже багато. Чистка товстої …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *