Home / Твоя краса / Антивікова косметика: міфи і реальність.

Антивікова косметика: міфи і реальність.

Антивікова косметика: міфи і реальність.

Кожна жінка намагається якнайдовше зберегти молодість шкіри обличчя. Забезпечити ефект вічної молодості обіцяють виробники косметики проти зморшок та інших ознак старіння шкіри.

Чи справді може принести помітний ефект антивікова косметика? міфи і реальність, пов’язані з нею, розкриває Енциклопедія Краси.

Антивікова косметика для обличчя: міфи і факти.

antivozrastnaja kosmetika

  • Серед представниць прекрасної статі існує думка, що починати догляд за шкірою потрібно ще в молодому віці, використовуючи антивікові креми як профілактику. Насправді антивікова косметика призначена саме для старіючої шкіри (умовно цей вік – 37-38 років) і діє тільки на неї, тому застосовувати такі засоби в 20-річному віці безглуздо, і з звичайними мімічними зморшками вони не борються.
  • Більш того, в результаті застосування антивікового крему для обличчя в молодості шкіра може припинити вироблення природного колагену, який якраз і відповідає за гладкість і пружність шкіри. Тому в молодому віці потрібно лише підтримувати водний і жировий баланс шкіри, зберігати її в нормальному, не пересушеному стані, так як саме суха шкіра першою потрапляє під удар зморшок.
  • Ще одна помилка – при припиненні застосування антивікових засобів шкіра починає старіти набагато швидше. Насправді це не так, це думка пов’язана з візуальним омолодженням, яке дають багато подібних кремів. Найчастіше вони не роблять шкіру більш молодою і гладкою, а просто маскують наявні проблеми, тому, зрозуміло, по закінченні використання такого засобу шкіра бере свій природний вигляд.
  • Не зовсім справедливо вважається, що якісна косметика обов’язково повинна бути дорогою. Перш за все потрібно звертати увагу не на ціну, а на склад. Дієві засоби повинні включати ретинол, коензим Q10, оксидокислоти, пептиди міді, екстракт зеленого чаю.
  • Багато приписують антивіковій косметиці, крім основних її функцій, ще й зволожуючу і захисну властивості. Насправді, якщо шкіра суха, зволожуючі і живильні креми наносять додатково до антивікових.
  • Не володіють такі засоби і ефектом ліфтингу, тому важливо почати користуватися спеціальними кремами доти, поки ще не вимагається підтяжка.
  • Ще одним міфом щодо антивікової косметики є думка про їх універсальність. Для кожного типу шкіри існують свої омолоджуючі засоби. Наприклад, жирній шкірі потрібно крем з легкою структурою (у вигляді гелю), крем з високим вмістом масел може спровокувати закупорку пір жирної шкіри. А сухій шкірі засоби на масляній основі підуть на користь.
  • Деякі розрекламовані засоби, які нібито здатні зробити шкіру більш молодою і гладкою, вимагають більш детального розгляду.

Антивікова косметика для обличчя. Міф № 1. Ботекс. Його застосовують у вигляді уколів, дія цього засобу полягає в паралізації дрібних м’язів обличчя, як результат – вони не скорочуються і зморшки розгладжуються. Недоліком є те, що стає скутою міміка, і при зловживанні обличчя стає схожим на маску.

Антивікова косметика для обличчя. Міф № 2. Колаген і еластин. Не мають під собою жодного обгрунтування і креми з додаванням колагену і еластину . Ці речовини дійсно необхідні для підтримки молодості шкіри, однак, досягти їх глибокого проникнення в шкіру можна тільки за допомогою ін’єкцій. Якщо ж просто втирати крем з додаванням колагену і еластину, можна лише спровокувати закупорку пір.

Антивікова косметика для обличчя. Міф № 3. Альфагідрокислоти. Популярна зараз і косметика з використанням альфагідрокислоти. Ці речовини здатні візуально зробити шкіру більш молодою і свіжою, але досягається це шляхом видалення верхнього шару шкіри і оголення верхнього шару, абсолютно беззахисного до впливу ультрафіолетового випромінювання та інших шкідливих факторів.

Антивікова косметика для обличчя. Міф № 4. Плацента. Плацента – ще один компонент сучасних омолоджуючих засобів. Вона дійсно приводить до бажаного ефекту, але досягається він шляхом проникнення в шкіру стероїдних гормонів, які не завжди позитивно впливають на гормональний фон і можуть викликати серйозніші проблеми, ніж старіння шкіри.


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *