Home / Здоров'я / Боротьба з целюлітом / Амінофілін від целюліту: міф чи реальність?

Амінофілін від целюліту: міф чи реальність?

Особливості застосування амінофіліну в процесі боротьби з целлюлітом. Сучасні жінки, які прагнуть до ідеальної фігури, використовують найрізноманітніші засоби, особливо в процесі боротьби з целюлітом, який, здавалося б, просто з’являється нізвідки. Зовсім не важливо худа жінка або злегка досить повна – ні та, ні інша не застрахована від появи цієї ненависної «апельсинової кірки». Розлучитися з нею досить складно. Сфера косметології пропонує величезну кількість пристосувань, які повинні допомогти в цій боротьбі. Серед них досить відомий препарат – амінофілін.

На сьогоднішній день амінофілін активно використовують у багатьох антицелюлітних кремах. Спробуємо розібратися здатний він допомогти чи це чергова фінансова махінація косметичних корпорацій.

Амінофілін від целюліту

Дослідники підтверджують, що цей засіб ефективний в боротьбі проти целюліту. Це забезпечено його фармакологічними властивостями. Справа в тому, що цей препарат за умови зовнішнього використання стимулює шкіру і жирові клітини, тим самим вивільняючи жир і накопичену рідину. Таким чином целюліт пропадає навіть якщо жінка при цьому не тренується і не дотримується конкретної дієти.

Цікаво те, що амінофілін також здатний затримувати повторну появу целюліту, так як пригальмовує процес накопичення жиру.
Що стосується реальних відгуків жінок, які вже відчули результат дії препарату, то вони стверджують, що найкращого ефекту можна досягти тільки в комплексі з тренуваннями і харчуванням. Особливо він ефективний разом з правильно підібраною програмою тренувань. Щоб досягти максимуму варто робити обгортання і прямо із засобом на тілі виконувати вправи.

Особливості впливу амінофіліну від целюліту

Найчастіше амінофілін входить до складу антицелюлітного крему. Правда такий крем не обов’язково треба купувати, його можна зробити самостійно вдома. Головне в цьому процесі – коректно розрахувати дозування. Правильно зроблений антицелюлітний крем на основі амінофіліну повинен викликати легкі поколювання і зовсім небагато печіння. Таким чином шкіра розігрівається і кількість жирових клітин зменшується.

Як приготувати засіб в домашніх умовах?

Декілька простих рецептів, які допоможуть вам самостійно створити ефективний антицелюлітний засіб.

Візьміть будь який антицелюлітний крем і змішайте його з 50 гр амінофіліну. Наносять на пошкоджену шкіру і обгортають поверх харчовою плівкою.

Не менш ефективно змішувати 50 гр амінофіліну з такою ж кількістю рослинної олії, вазеліну і звичайного дитячого крему.

Разом з амінофіліном можна використовувати димексид. Для того щоб зробити антицелюлітний крем візьміть 50 г. препарату, 10 гр димексиду і близько 40 гр дитячого крему. Регулярно наносьте на пошкоджені ділянки.

Рецепти антицелюлітного крему вдома

У будь-який з цих рецептів можна добавляти ефірні масла цитрусових. Вони чудово впливають на шкіру і забезпечують кращий дренаж тканини.

Результати можуть бути помітні вже через тиждень-два, якщо ви застосовували препарат регулярно. Вже після перших обгортань можна помітити, що шкіра стає гладшою і підтягнутою. Щоб досягти максимального результату варто робити процедури протягом місяця. Таким чином ви не тільки попрощаєтеся з целюлітом, але й зможете закріпити цей результат на довго.


Check Also

Очищення кишечника. Корисна підбріка

Очищення кишечника  і схуднення – що спільного в цих поняттях? Насправді, дуже багато. Чистка товстої …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *