Home / Здоров'я / Адипоцит і целюліт

Адипоцит і целюліт

На даний момент ембріологію жирової тканини людини вченим не вдалося вивчити настільки детально, як інші тканини організму, але все ж їм вдалося з’ясувати, що перша примітивна жирова тканина з’являється вже на четвертому місяці вагітності.

Адипоцит – це клітина, яка відповідає за накопичення та синтез жиру. Чим більше цих клітин, тим більша кількість жиру вони можуть вмістити. Відомо, що адипоцити збільшуються в розмірі і діляться до того, як дитині виповнюється п’ять років. Далі вони вже не збільшують свою кількість, а тільки продовжують рости. Те, скільки адипоцитів матиме та чи інша доросла людина, залежить від індивідуальних особливостей організму та генетичної схильності. Від того, наскільки сильно адипоцити наповнені жиром, залежить не тільки свобода від целюліту, але і зовнішній вигляд. Тому кожна людина має індивідуальну зовнішність і риси обличчя.

Адипоцит – як причина целюліту

Адипоцит і целюліт

Причиною появи целюліту у жінок є порушення роботи адипоцитів, які відповідальні за накопичення і розпад жирів для повноцінного функціонування людського тіла. Надлишок накопичених жирів призводить до руйнування клітин адипоцитів. Це призводить до порушень в роботі кровоносних судин, що несе за собою патології обміну речовин. Дегенерація колагенових волокон, зменшення еластичності шкіри разом з цими внутрішніми процесами є основною причиною появи апельсинової кірки, яка псує життя більшості жінок,.

Як боротися з першими проявами целюліту і проводити профілактику

Основним методом боротьби з целюлітом, який пропонують своїм пацієнтам лікарі та косметологи, є препарати, покликані блокувати альфа-рецептори для прискорення або уповільнення розпаду жирових клітин.

Дієта, що обмежує кількість глюкози, яка надходить в організм з їжею. Якщо немає глюкози, то вільні жирові кислоти не мають можливості зв’язуватися з чимось. Тому відсутні умови, для яких характерне активне накопичення жиру і утворення апельсинової кірки і досягається свобода від целюліту!

Доведено, що вирішальним часом в житті кожної дівчини, від якого залежить подальше формування фігури, є підлітковий період. На тлі гормональних змін, які пов’язані із статевим дозріванням організму, змінюється кількість адипоцитів. Коли закінчується даний етап, їх цифра зупиняється на постійному рівні. І вже на цій основі формується статура.

Зміни в роботі адипоцитів можуть привести до серйозних наслідків, серед яких така відома і неприємна проблема прояви апельсинової кірки. Ось чому свобода від целюліту дається досить складно. Даний процес може коштувати кількох тижнів наполегливої праці. Але правильне харчування і збалансовані силові і кардіонавантаження можуть допомогти вирішити дану проблему, щоб ви завжди виглядали красиво і ніколи не боялися літнього сезону.

Позбутися целюліту і стати стрункими ви можете і за допомогою енергетичних сеансів. Це просто, цікаво і чудово!

Дізнайтеся всі подробиці тут:


Check Also

Що таке коронавірус – ознаки захворювання, ефективні рекомендації

Коронавіруси – це родина  вірусів, які можуть викликати звичайну застуду, важкий гострий респіраторний синдром (SARS) …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.