Home / Твоя краса / Обличчя / Абрикосова олія для обличчя

Абрикосова олія для обличчя

Абрикосова олія для обличчя

Здавна абрикосова олія для обличчя цінувалася своїми незвичайними властивостями, недарма навіть Авіценна описував її в своїх працях. Вона робиться з кісточок, методом пресування на спеціалізованих апаратах. Після цього, її гарненько фільтрують. Від ступеня фільтрації залежить де вона буде використовуватися: в їжі або для лікувальних та косметологічних цілей. Це «делікатна» олія, вона не викликає алергію і вельми універсально, так як рекомендовано для будь-якого типу шкіри, навіть зрілого і дуже чутливого. Але, найчастіше її радять людям, у яких: суха, загрубіла, проблемна і запалена шкіра, схильна до численного утворення прищів і комедонів. Вона легко наноситься, відразу ж усмоктується, відновлюючи епідермальний шари шкіри. Завдяки своєму природному складу олія має високу біологічну активність, що сприяє істотному уповільненню неминучих процесів старіння.

Яку дію надає абрикосова олія для обличчя?

Без перебільшення – це «екстрена допомога» для вашої шкіри, при нестачі вітамінів, регулярного живлення і зволоження. Олія має рідку, злегка в’язку консистенцію практично без запаху, хоча, іноді може злегка віддавати ніжним ароматом абрикоса або навіть горіха. Після нанесення на шкіру вона майже не залишає жирного блиску. Її суттєва відмінність в тому, що цей «скарб здоров’я» володіє широким спектром впливу. Ніяких чудес в цьому немає, всі ці якості укладені в її складі: 57% – це поліненасичені кислоти, 20% – цукор, 20% – білки і на 2% олії складається з органічних кислот. Крім іншого абрикосова олія багата вітамінами всієї групи В, що досить істотно позначиться на вашій шкірі. Також у цієї олії в достатку: вітаміни – D, Е, А, ферменти і пектин. Додатково вона наситить шкіру необхідними їй мінералами: кальцієм, йодом, магнієм, калієм, залізом і цинком. Якщо ви постійно підраховуєте калорії, то візьміть до відома, що в 100 гр. такої олії приблизно 900 кілокалорій. Так, природа нагородила абрикос настільки щедро, що він став воістину величним плодом, яким гріх не скористатися.

Абрикосову олію для обличчя використовують для таких цілей:

інтенсивного харчування, пом’якшення, зволоження, регенерації (особливо по боротьбі з сухістю і лущенням);
стимуляції вироблення колагену і еластину;
запуску метаболізму в організмі, омолоджувального впливу на зрілу шкіру і усунення глибоких, а також дрібних зморшок;
тонізації шкіри;
лікування себорейного дерматиту або пітника;
загоєння ран, саден, тріщин і сонячних опіків;
відновлення слизових оболонок;
зняття почервонінь, запалень, подразнень, шкірних висипань – це відмінний антибактеріальний і антисептичний засіб.

Використовувати цей многоспектровий продукт можна, як у чистому вигляді, так і змішуючи його (1:1) з іншими базовими оліями: авокадо, мигдаль, жожоба і т.д. У абрикосової олії «уживчивий характер», адже відмінно «працює» з усіма ефірними оліями. Але, навіть не це головне. Важливо, що її можна використовувати замість нічного косметичного крему і гелю для повік. Так, просто перед сном спробуйте нанести її на очищену шкіру, включаючи область очей. Дуже скоро ви помітите цей приголомшливий ефект гладкості, бархатистості і другої молодості шкіри. А ось злегка підігріта олія краще всього використовувати як тонізуючий засіб, вона підходить практично всім, не рекомендується лише людям з дуже жирною шкірою.

Маски домашнього приготування з абрикосовою олією

Буде нешанобливо хоч разочок не спробувати на собі абрикосову олію для обличчя у ваших улюблених «масляних» масках. Хоча, можна для початку випробувати ці прості рецепти:

1. При проблемній шкірі: в абрикосову олію (1 ст.л.) додається по дві краплі ефірних олій: лимона, чайного дерева і лаванди. Наноситься ватним диском, попередньо змоченим у теплій водичці і протерти шкіру, не змивати.

2. При сухій шкірі: змішуються абрикосова і оливкова олії (у рівних долях), додається яєчний жовток, після чого наноситься на 20 хвилин, змити теплою водою. Це не тільки зволожує шкіру, але і гарненько її підживлює.

3. При змішаному типі: змішати абрикосову і персикову олії в рівних частинах (вийде 1 ст.л.), додати ефірної олії іланг-ілангу, м’яти або лимона (1-2 краплі). Нанести тонким шаром на очищену шкіру, але не змивати.

Ця олію не тільки необхідно використовувати при недоліку живлення або зволоження, але і в моменти тривалого впливу несприятливої погоди.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *