Home / Здоров'я / 7 порад для профілактики осінньої застуди

7 порад для профілактики осінньої застуди

Осінній період завжди супроводжується різними простудними захворюваннями. Тому поки ще осінь не розбушувалася потрібно себе підготувати. Деякі способи профілактики захворювань ми знаємо з дитинства: прогулянки на свіжому повітрі, зміцнення імунної системи. Але є ще 7 способів профілактики осінньої застуди.

7 основних порад для профілактики осінньої застуди

7 основних порад для профілактики осінньої застуди

1.Перепади температури відчуваєте не тільки Ви, але і Ваш організм. Якщо судини міцні, то вони з цим впораються без особливих труднощів. Для тренування допоможуть щоденні прогулянки на свіжому повітрі, 40 хвилин буде достатньо. Також бажано робити ранкову 10 хвилинну зарядку.

2. Також осінній період може ознаменуватися загостренням хронічних захворювань. Тому краще якомога раніше зайнятися їх профілактикою. Якщо у Вас гастрит попийте настої з ромашки або м’яти. При хронічному бронхіті прекрасно допоможе профілактичний курс з елеутерококом. Для цього приймайте вранці і ввечері по 20 крапель речовини протягом 2 тижнів.

3. Для зміцнення імунної системи необхідно вживати якомога більше яблук, кавунів, винограду і груш, тому як в них містяться вітаміни А і С. А, як ми знаємо саме ці вітаміни необхідні для боротьби з простудними захворюваннями. Також прекрасно зміцнюють імунітет настої глоду, лимонника, прополісу.

4. Не впадайте в паніку якщо за осінній період Ви наберете кілька зайвих кілограмів, це нормально, таким чином організм готується до холодної пори року. Всі непотрібні кілограми підуть навесні. Але у випадку якщо Ви побоюєтеся, скоротіть споживання борошняних виробів.

5.Для будови кісток і захисту організму необхідний вітамін D. Але просто вживати його недостатньо, він повинен вироблятися в організмі, а для цього необхідно виходить на вулицю, на зустріч до прямих ультрафіолетових променів.

6. Для зміцнення нігтів перед настанням холодів необхідно робити ванночки з додаванням підігрітого рослинного масла, 5-6 крапель лимонного масла. Або додайте сіль і 5-6 крапель йоду.

7.Для того щоб в осінній період почувати себе завжди відмінно необхідно спати на кілька годин довше ніж влітку. Та й режим дня слід вдосконалити, тому, як світловий день став коротшим, а значить вставати треба раніше і лягати не пізніше вночі. Інакше від недосипання може розвинутися синдром хронічної втоми, а це може знизити імунітет.


Check Also

Що таке коронавірус – ознаки захворювання, ефективні рекомендації

Коронавіруси – це родина  вірусів, які можуть викликати звичайну застуду, важкий гострий респіраторний синдром (SARS) …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *