Home / Дієти / 3-х годинна дієта

3-х годинна дієта

3-годинна дієта заснована на концепції, що втрата ваги найкраще досягається при вживанні їжі часто і невеликими кількостями, в даному випадку, кожні три години. На жаль, цей спосіб не дозволить скинути пару зайвих кг, як можна подумати з назви, за три години.

3-годинна дієта була придумана Хорхе Круїзом в середині 2000-х років, після чого він став самопроголошеним експертом по втраті ваги. Він не має диплома дієтолога і фахівця з харчування, але його режим харчування в комплексі з 8-хвилинними вправами стали бестселером.

Режим харчування 3-годинної дієти грунтується на філософії, що час прийому їжі є більш важливим фактором, ніж тип страви. Круїз стверджує, що метаболізм тіла можна істотно збільшити при вживанні їжі кожні три години. Підтримка високого рівня метаболізму бажано, тому що це змушує організм спалювати більше калорій.

Базується 3-годинна дієта на трьох основних правилах:

1. Вживайте сніданок не пізніше, ніж протягом однієї години після пробудження.
2. Після сніданку їжте кожні три години.
3. Перестаньте їсти за три години до сну.

3-годинна дієта вимагає повноцінного триразового режиму харчування в чергуванні з двома перекушуваннями регулярно через кожні три години. Деякі харчові продукти рекомендуються до вживання, але дієта не дає щоденного режиму харчування. Круїз також рекомендує випивати вісім склянок води в день. Кофеїн, до речі, не обмежений, але щоб компенсувати зневоднення, необхідно доповнювати його двома склянками води на кожну чашку. Алкоголь також можна вживати, але в обмеженій кількості і якомога рідше. Дозволені навіть фаст-фуд і напівфабрикати. Одним з ключів до успіху 3-годинної дієти є планування страв і закусок заздалегідь. Це допомагає дотримуватися дієти.

3-годинна дієта не відрізняється низьким вмістом вуглеводів, високим вмістом білка, або дуже низьким вмістом жирів. Але в стравах вашого раціону повинен дотримуватися розумний баланс вуглеводів, білків і жирів. Особлива увага приділяється вибору відповідних продуктів і строгому контролю частин. Незважаючи на те, що Круїз дозволяє їсти людям все, що вони хочуть, насправді можна схуднути, дотримуючись дієти правильно і індивідуально обмежуючи себе споживанням продуктів з приблизно 1450 калоріями на день. Багато дієтологів вважають саме таке споживання калорій ідеальним для повільної, стійкої втрати ваги. Круїз стверджує, що люди, що сидять на 3-годинній дієті, будуть втрачати до 1 кг на тиждень. Дієта призначена для циклу тривалістю 28 днів, з можливим повторенням для людей, які хочуть втратити більше ваги.

Фізичні вправи не є обов’язковою частиною під час 3-годинної дієти, цим вона і хороша для людей з артритом або обмеженою рухливістю. Однак, Круїз також говорить, що масове будівництво м’язів відіграє важливу роль у втраті ваги, адже навіть у стані спокою кілограм м’язів спалює в два рази більше калорій, ніж така ж кількість жиру. Це відбувається тому, що метаболічна активність м’язової тканини вища, ніж у жировій.

Перевагами цієї дієти можна назвати регулярний режим харчування, а 3-х годинні перерви між прийомами допоможуть боротися з обжерливістю, тому організм ще не буде терзати почуття голоду. Та й ті, хто любить поїсти на ніч зможуть отримати вигоду з можливості вживання їжі за три години до сну.

Як і в будь-якій дієті, необхідно обговорити всі плюси і мінуси, а також можливі ризики зі своїм лікуючим лікарем.


Check Also

Як схуднути до Нового року. Корисні поради дієтологів

До Нового року залишилося менше двох тижнів, а значить прийшов час терміново підготувати свою фігуру …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *