Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Від випадіння волосся лазерний гребінець

Від випадіння волосся лазерний гребінець

Коли волоссю терміново потрібно зміцнення, можна випробувати безліч різних засобів, але, можливо, найдієвішим із них від випадіння волосся для вас виявиться лазерний гребінець. Лазер в індустрії краси не є новинкою, його використовують вже давно, адже він зміцнює пасма і стимулює їх зростання. Лазерні ж гребінця набагато зручніші в побуті, оскільки ефект той же, проте ними можна скористатися як в домашніх умовах, так і на робочому місці, не відволікаючи нікого навколо.

Від випадіння волосся лазерний гребінець – принцип роботи

Від випадіння волосся лазерний гребінець

Головними в цьому пристрої є лазерні промені, енергію яких і використовували вчені для його створення.

Енергія променів легко переходить в енергію біологічну, а вона покращує кровотік волосяних цибулин і бере участь у процесі синтезу важливого будівельного матеріалу волосся, тобто білка.

Завдяки посиленій циркуляції крові, шкіра голови отримує більше поживних речовин і кисню, тому волосся виглядають здоровими, сильними і густими.

Шкоди такий гребінець не принесе. Будь-які дії приладу на людський організм були добре вивчені, і вчені переконані в низькій інтенсивності домашніх лазерних гребінців.

Від випадіння волосся лазерний гребінець – показання та протипоказання до використання приладу

Поговоримо про плюси лазерних гребінців. Пристрій здатний допомогти, якщо вас турбують:

– Лупа (суха або жирна);

Від випадіння волосся або облисіння;

Від випадіння волосся в результаті стресових ситуацій, або хронічній перевтомі організму, а також частих фарбувань волосся;

– Тьмяне й слабке волосся;

– Втрата волосся через дефіцит важливих мікроелементів і вітамінів в організмі.

Тепер необхідно розповісти і про протипоказання, яких, втім, не так багато.

Фізіопроцедури (у тому числі і лазерна терапія) строго заборонені людям з онкологічними захворюваннями, при сонячних опіках, гемофілії, паралічі лицьового нерва і дерматиті.

Крім того, лікарі рекомендують відмовитися від використання лазера маленьким дітям, які не досягли віку 12 років, а також вагітним.

Від випадіння волосся лазерний гребінець – як користуватися приладом правильно?

Трихологи нарівні з виробниками лазерних гребінців радять користуватися пристроєм тричі на тиждень по 10, максимум 20 хвилинок в день.

Вам просто потрібно включити прилад, плавно ковзати ним по шкірі голови, затримуючись при цьому в кожній точці секунд на 5.

Рухатися необхідно в протилежному зростанню волосся напрямі, тому що тільки таким чином відбувається більш інтенсивний вплив на фолікули волосся.

Від випадіння волосся – популярні моделі лазерних гребінців
Від випадіння волосся – лазерний гребінець Power Grow

За заявою виробника, цей гребінець здатний вилікувати від випадіння волосся, зупинити облисіння і зробити пасма міцними, більш стійкими до негативних впливів зовнішніх факторів.

Прилад надає наступні види впливів:

– Червоне випромінювання діє на глибокі частини фолікул, живлячи коріння пасом і активуючи тим самим ріст нового волосся;

– Синє випромінювання впливає на верхні частини волосяних фолікул, покращуючи приплив крові до них і живлячи саме волосся;

– Лазерна терапія оновлює клітини, ущільнює фолікули, що робить шевелюру пишнішою і зупиняє випадіння;

– Біостимулюючий тип вібрації надає масажуючий ефект і впливає тим самим на капіляри шкіри голови.

Від випадіння волосся – лазерний гребінець Hairmax

Розробкою пристрою займалися американські фахівці, вони ж і запатентували свій винахід. Ряд досліджень показав, що даний гребінець вельми ефективний від випадіння волосся.

Кожен місяць на голові добровольців проводили підрахунок вирослого, нового волосся в зоні облисіння, потім фотографували цю ділянку. Більш ніж у 90% випробовуваних була відзначена позитивна динаміка.

В іншій же групі відбувалася зворотна ситуація, де у 89% були зафіксовані негативні результати (за словами добровольців, зачіска стала менш щільною, ніж до початку експерименту).

Від випадіння волосся – «Магія зростання»

Якщо вірити виробникові, при регулярному застосуванні такого пристрою відбувається посилене кровопостачання шкіри і фолікул, крім того, волосся росте краще і їх структура також поліпшується.

 


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *