Home / Твоя краса / Обличчя / Пілінг обличчя в салоні: основні види процедури

Пілінг обличчя в салоні: основні види процедури

Пілінгом в косметології називається видалення верхнього шару шкіри обличчя, вже ороговілого і млявого. Він заважає клітинному диханню і регенерації тканин. Дана процедура істотно покращує зовнішній вигляд дерми. Напевно багато роблять чистку обличчя вдома за допомогою всіляких скрабів (як саморобних, так і магазинних). Але набагато більшою ефективністю володіє пілінг обличчя в салоні, де професіонал майстерно відлущує мертві клітини, оголюючи красиву, чисту, молоду шкіру. Процедура досить агресивна, нерідко виникають побічні ефекти, реабілітаційний період триває у всіх по-різному, але в більшості випадків результат просто приголомшливий.

Пілінг обличчя в салоні: показання

Пілінг обличчя в салоні основні види процедури

Для початку потрібно визначитися, чи можна обмежитися чищенням шкіри самостійно звичайним скрабом, або ж все-таки звернутися в салон. Ясна річ, що якщо особливих, видимих, що заважають жити проблем з дермою немає, то мертві клітини можна видалити і народними методами. Але за наявності деяких косметичних дефектів варто задуматися про те, щоб все-таки записатися на пілінг шкіри обличчя в салоні.

Пілінг обличчя в салоні має такі показання:

   гіперпігментація;

   вугровий висип;

   дуже жирна шкіра;

   рання стадія появи зморшок;

   мімічні складки;

   постакне;

   розтяжки;

   комедони;

   складки, що виникли через втрату тургору (пружність) шкіри;

   майбутня пластична операція;

   вікові зміни в занедбаному вигляді: глибокі зморшки, складки в зоні подвійного підборіддя, брилі.

У салоні проведуть діагностику, виявлять недоліки, дадуть консультацію і корисні поради. Майстер роз’яснить всі незрозумілі питання і підкаже, чи потрібно робити пілінг обличчя в салоні у вашому випадку або поки краще обмежитися домашніми засобами. Залежно від того, наскільки серйозні косметичні проблеми, призначають різні види пілінгу.

Пілінг обличчя в салоні: види по глибині дії

Майстер вам може запропонувати різний пілінг обличчя в салоні: він різниться за своєю дією, ціною і результатами. По-перше, тип процедури буде залежати від того, які шари дерми будуть задіяні в ході чистки.

Поверхневий пілінг обличчя в салоні

Діє на верхні (зернистий і роговий) шари шкіри. З першого разу усуває незначну гіперпігментацію, вугровий висип, очищає жирну дерму. Дуже ефективний на найранішній стадії утворення зморшок. Вважається одним з найбільш м’яких видів пілінгу. Не вирішує проблему вікових змін. Прекрасно зволожує, покращує колір обличчя. Курс салонного пілінгу проводиться досить швидко, включає в себе не більше 10 процедур.

Серединний пілінг обличчя в салоні

Призначається за наявності великої кількості мімічних зморшок, розтяжок, постакне, складок, що утворилися через втрату тургору шкіри. Він рекомендується тим, хто збирається незабаром лягти на пластичну операцію. Реабілітаційний період після серединного пілінгу триває не менш 3-ох місяців. Зачіпає досить глибинні шари дерми.

Глибокий пілінг обличчя в салоні

Найагресивніший з усіх видів салонних пілінгів для обличчя. Це справжнісінька операція, яка проводиться в стаціонарних умовах, найчастіше – під наркозом (місцевим або загальним). Усуває найглибші зморшки, подвійне підборіддя, брилі, зупиняє процес птозу. Дуже часто тут виникають ускладнення. Відновлювальний період триває від півроку і довше. Але зате і результати, якщо все проходить добре, себе цілком виправдовують.

Салони краси практикують всі ці види пілінгу для обличчя. Після того, як косметолог-дерматолог досліджує тип вашої дерми і рівень занедбаності проблеми, він порадить той чи інший тип процедури, ознайомить вас з відгуками клієнток, які вже пройшли цей шлях, покаже фотографії до і після, що називається. Якщо вас влаштують результати, ви зможете скинути років 5-10 за допомогою цієї унікальної процедури. Після того, як ви з майстром визначитеся з глибиною очищення дерми, вам запропонують вибрати засоби, за допомогою яких дану процедуру проводитимуть.

Пілінг обличчя в салоні: види в залежності від засобів

У чому полягає методика пілінгу в салоні? На обличчя наноситься засіб (рідина, масло, маска, кислота), розчин який або сам, або за допомогою допоміжного інструментарію (лазера, наприклад) проникає на потрібну глибину в дерму. Вам можуть запропонувати наступні види чищення обличчя.

Механічний пілінг обличчя в салоні

   Броссаж – легкий (поверхневий) пілінг обличчя в салоні, який проводиться на спеціальному обладнанні з вбудованими обертовими щіточками з м’якої, натуральної щетини. Використовуються скраби з мікрокристалами і крихтою з фруктових кісточок, горіхів. Шкіра попередньо розпарюється. Вся процедура займає в цілому 10 хвилинок. Клітини після цього оновлюються, кровопостачання поліпшується.

   Серединний салонний механічний пілінг проводиться за допомогою кристалів алюмінію під місцевим наркозом. Перевага в тому, що він рідко викликає ускладнення і гарантує моментальний результат.

   Глибинний механічний пілінг пропонують в салонах при наявності на обличчі великих і важко виводимих шрамів, пігментних плям, рубців, постакне, зморшок. Тут вже використовуються жорсткі щітки, які обертаються на досить великій швидкості. Так як процедура агресивна і болюча, її проводять під місцевою або загальною анестезією. Час проведення може варіюватися від декількох хвилинок до години, залежно від масштабності усуваючого дефекту.

Хімічний пілінг обличчя в салоні

   Поверхневий хімічний пілінг обличчя в салоні припускає нанесення на очищену, обов’язково знежирену шкіру розчинів, що містять різні кислоти. Вони рятують від мертвих клітин, збільшують вироблення колагену, підвищують еластичність і пружність.

   Серединний хімічний салонний пілінг проводиться за допомогою трихлороцтової кислоти різної концентрації. Він позбавляє від невеликих пігментних плям, зморшок. Ефект помітний після декількох процедур. Анестезія тут не потрібна.

   Глибокий хімічний пілінг – це обробка шкіри фенольними сумішами в умовах стаціонару. Анестезія не проводиться. У результаті на обличчі утворюється специфічна кірка, яка з плином часу відпадає сама, а під нею вже виявляється здорова, молода, свіжа шкіра. Відновлювальний період може тривати до півроку. Весь цей час обличчя необхідно ховати від ультрафіолету.

Фруктовий пілінг обличчя в салоні

Салони люблять пропонувати своїм клієнткам саме фруктовий пілінг обличчя, так як він вважається найдієвішим і безпечним. Реабілітаційний період складає всього кілька днів. Він передбачає використання натуральних фруктових кислот, які чудово прочищають пори від ороговілих клітин, а також ефективно позбавляють від запалень різного походження. Вам можуть запропонувати на вибір наступні види фруктових пілінгів обличчя:

   винний;

   молочний;

   гліколевий;

   лимонний;

   яблучний;

   виноградний.

Всі ці фруктові кислоти в рамках салонного пілінгу для обличчя можна комбінувати один з одним. Всі вони є антиоксидантами, володіють відмінними омолоджуючими властивостями. В результаті шкіра стає м’якою, ніжною, бархатистою на дотик.

Фізичний пілінг обличчя в салоні

   Ультразвуковий фізичний пілінг обличчя в салоні припускає мікромасаж, який ефективно позбавляє тканини від спайок. Хвилі проникають глибоко в дерму, покращуючи кровообіг і лімфоток, зменшуючи набряклість тканин.

   Для лазерного фізичного пілінгу обличчя в салонах використовується 2 види лазера: карбондіоксидний або ербієвий. Він дозволяє регулювати глибину прочищати ділянки. Проводиться в стаціонарних умовах під наркозом.

Алмазний пілінг обличчя в салоні

Новий вид пілінгу для обличчя, який практикують ще далеко не всі салони. Один з найбільш ефективних на сьогоднішній день. Шкіра в рамках даної процедури шліфується алмазним пилом. Паралельно проводиться вакуумний масаж. У результаті клітини оновлюються, а тканини залишаються неушкодженими.

Сучасні салони краси пропонують величезну кількість найрізноманітніших пілінгів для обличчя, серед яких ви обов’язково знайдете те, що поверне вашій шкірі красу і молодість. Однак на попередньому обстеженні може з’ясуватися, що вам дана процедура і зовсім протипоказана.

Пілінг обличчя в салоні: протипоказання для чищення обличчя

Рішуче налаштовані повернути шкірі красу і молодість за допомогою салонного пілінгу? Готові витратити на це чималеньку суму? Але майстер в останню хвилину при обстеженні або навіть на співбесіді може відмовити вам в даній послузі. Причина буде в протипоказаннях, які він може виявити. До них відносяться:

   вагітність;

   лактація;

   схильність до алергій;

   герпес в активній стадії;

   серйозні пошкодження шкірного покриву обличчя;

   загострення акне;

   підвищена температура;

   пухлини на обличчі;

   куріння;

   прийом деяких лікарських препаратів;

   бородавки.

Варто зауважити, що всі дані протипоказання стосуються тільки серединного і глибинного пілінгів, які виробляються в умовах салонів. Для поверхневих ці хвороби і стани не перешкода. Якщо ж вид процедури вибраний і ніщо не перешкоджає вам насолодитися процесом омолодження, залишилося з’ясувати, як роблять пілінг обличчя в салоні, щоб уявляти собі технологію його виконання і не боятися.

Пілінг обличчя в салоні: корисна порада

Ніяк не можете зважитися на салонну чистку обличчя, так як боїтеся всіх цих кислотних розчинів, анестезії, болю і страшних апаратів з жахливими на вигляд насадками? У такому випадку спробуйте регулярно робити домашній пілінг скрабами і масками за народними рецептами.

Пілінг обличчя в салоні: етапи

Варто відзначити, що кожен салон по-своєму проводить пілінг обличчя, але схематично етапи процедури однакові. Ознайомившись з ними заздалегідь, ви будете почувати себе набагато спокійніше, розуміючи, що в той чи інший момент робить майстер.

   Шкіру обличчя розпарюють.

   Втирають хімічний розчин у шкіру. Можуть з’явитися відчуття печіння і набряк.

   Якщо це необхідно, проводиться анестезія.

   Якщо використовується апаратна косметологія, на поверхню обличчя впливають щіточками, ультразвуком, лазером.

   Залишки не всмоктаних засобів акуратно видаляються.

   Після цього шкіра обробляється антисептиком і заспокійливим розчином.

   При глибокому пілінгу можуть накласти пов’язку у вигляді широких бинтів, своєрідну маску, яку знімають протягом декількох діб.

   Починається реабілітаційний період, у рамках якого не можна піддавати шкіру ніяким механічних впливів і ультрафіолетового випромінювання. Можливо, навіть доведеться сісти на легку дієту.

Якщо пілінг обличчя проводився не в стаціонарних умовах і відразу після процедури вас відпустили додому, не лякайтеся власного відображення в дзеркалі. На обличчі можуть бути опіки і набряки, які швидко сходять, якщо мова йде про поверхневе чищення. Тому рекомендується записуватися на пілінг перед вихідними днями, коли не потрібно буде нікуди йти і переживати через надмірне почервоніння шкірного покриву.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.