Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / 10 корисних вітамінів для зміцнення волосся

10 корисних вітамінів для зміцнення волосся

Хто з представниць прекрасної половини людства не мріє про здорове, сяюче волосся? Здавна волосся вважалися прикрасою жінок, засобом залучення уваги чоловіків. У наш час довге гарне волосся – мрія практично будь-якої дівчини. Але волосся відростити – завдання вирішуване, важливо, щоб воно було доглянутим і здоровим на вигляд.

Вітамінні маскиВітамін А

Відіграє важливу роль для здоров’я волосся, сприяючи його блиску і перешкоджає випадінню волосся. Щоб підтримувати потрібну кількість вітаміну А в організмі слід вживати більше печінки, вершкового масла, вершків і молока.

Вітаміни групи В

Також є важливими елементами для зміцнення волосся. Так, вітамін В2 освіжає волосся, не дає йому швидко жирніти. Як правило, вітамін В2 витрачається досить швидко, тому обов’язково додайте в ваш раціон більше молочних продуктів, м’яса та яєць.

Вітамін В3

Брак вітаміну В3 призводить до того, що волосся починає передчасно сивіти. Щоб цього уникнути, достатньо вживати 50-100 мг вітаміну В3 щодня. Особливо багаті вмістом вітаміну В3 такі продукти як пивні дріжджі, арахіс, печінка, риба.

Вітамін В6

Брак вітаміну В6 сприяє появі лупи і сухості голови. Щоб уникнути лупи слід вживати такі продукти як свинина, курятина, яйця, картопля, капуста, соєві продукти.

Вітамін В9

Щоб волосся росло як швидко, необхідно підтримувати достатній рівень вітаміну В9. Крім того, що він позитивно впливає на ріст волосся, він ще й сприяє хорошому самопочуттю. Оптимальна кількість цього вітаміну міститься в сирних продуктах, сирі та рибі.

Вітамін В10

Вітамін В10 впливає на колір волосся, перешкоджає процесу ранньої сивини і зміцнює структуру волосся. Щоб підтримувати потрібний баланс вітаміну В10 досить правильно харчуватися. Такі продукти як пивні дріжджі, рис, риба і горіхи містять максимальну кількість вітаміну В10.

Вітамін Е

Вітамін Е надає відповідне підживлення волосяних цибулин, від чого залежить колір і зовнішній стан волосся. Якщо цього вітаміну не вистачає, волосся починає активно випадати. Оптимальна кількість вітаміну Е складає 15 мг щодня для дорослої людини. Соняшникова олія, петрушка, горох і помідори особливо багаті вітаміном Е.

Ще один вітамін, який бореться з випаданням волосся і утворенням лупи – це вітамін F. Крім цього, завдяки присутності цього вітаміну в організмі людини, інші вітаміни краще засвоюються, що надзвичайно важливо для отримання позитивного ефекту. Достатня кількість цього вітаміну міститься в горіхах, насінні соняшнику, арахісі і соєвих бобах.

Перерахований комплекс вітамінів для зміцнення волосся сприяє здоровому вигляду волосся і поліпшення його структури. Але для того, щоб вітаміни для зміцнення коренів волосся надали позитивний результат необхідно бути в курсі їх правильного застосування. Рекомендується приймати після сніданку або обіду, запиваючи достатньою кількістю води. Вітаміни групи В краще приймати після вечері, так як вони мають заспокійливий ефект.

Аптечні вітаміни для зміцнення волосся

Сьогодні в аптеках продаються різні засоби, в тому числі і хороші вітаміни для зміцнення волосся. Багато з них можна придбати за цілком доступною ціною, при цьому ці препарати досить популярні завдяки своїй високій якості.
Наприклад, комплекс вітамінів для волосся «Перфект» має подвійний ефект: крім позитивного впливу на стан волосся, він сприяє оздоровленню шкіри завдяки присутності в ньому мінералів і вітамінів. Приймати його слід після їди по одній капсулі щодня.
Інший препарат під назвою «Іннеов Густота волосся» від відомої компанії Vishy є якісним засобом для поліпшення структури волосся по всій його довжині і володіє ефектом боротьби проти випадіння волосся. Єдиний мінус в цьому препараті – це необхідність приймати його мінімум півроку. Тільки в цьому випадку можна відчути результат.
При придбанні будь-якого препарату для зміцнення волосся в аптеці, слід поцікавитися про його можливі побічні ефекти у поєднанні з застосовуваними препаратами в даний проміжок часу. Рекомендується ознайомитися з інструкцією із застосування перед проходженням курсу. У деяких випадках бажано проконсультуватися з лікарем, який підкаже, які вітаміни для зміцнення волосся необхідні в тій чи іншій конкретній ситуації.
Крім вітамінів для волосся, дуже добре впливають на волосся спеціальні маски, які слід наносити з регулярною періодичністю на вимите волосся, ретельно втираючи їх в шкіру голови. Для кращого результату такі вітамінні маски слід застосовувати 2-3 рази на тиждень.

       Оздоровлення волосся – це не швидкий процес, який вимагає терпіння і правильного підходу. Щоб старання були не даремними, слід враховувати, що підхід до оздоровлення волосся повинен бути комплексним. Це означає, що окрім вітамінів для зміцнення волосся і спеціальних вітамінних масок, слід враховувати і такі чинники, як правильне харчування і здоровий спосіб життя.
Крім цього, слід стежити за тим, який догляд отримує волосся. Часто від надлишкового використання лаку або інших засобів волосся може тьмяніти, швидко жирніти і стає у результаті млявим і ламким. Часте використання різних прасок також робить негативний вплив на волосся, псуючи його структуру і викликаючи посічення.
Крім цього на стан волосся впливає режим дня, щоденні стреси, гормональні перепади та інші фактори, які неминуче присутні в житті кожної людини. Дуже важливо вміти правильно регулювати свій стан, стежити за собою і вживати достатню кількість вітамінів.

Комплексний підхід до себе – це запорука доброго здоров’я не тільки волосся, але і всього організму в цілому!


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *