Home / Твоя краса / Тіло / Як вивести татуювання?

Як вивести татуювання?

Вивести татуювання можна навіть самостійно, але очікувати, що після подібної процедури не залишиться шраму або келоїдних рубців не варто, навіть якщо цей «надійний» спосіб підказав «хороший» знайомий. Будь-яке татуювання – це ведення в шкіру барвника через дрібні проколи. При косметичному татуажі фарба вводиться неглибоко і поступово вимивається, при звичайному нанесенні малюнків пігмент вноситься на 3-4 мм, і фарба розрахована на довготривалу дію.

Як вивести татуювання з шкіри вдома: декілька способів

Вивести татуюванняЩоб позбутися подібної прикраси, необхідно подолати шар шкіри і видалити з-під нього фарбу. То чи можна прибрати татуювання без шраму власними силами? Звичайно ж, це неможливо.

Нижче наведено способи, якими ви можете вивести татуювання:

   Вивести таювання за допомогою марганцівки.

На картинку наносять рівним шаром сухий порошок, закривають всю площу марлевою серветкою – тонким шаром. Це робиться для того, щоб при нанесенні води з пульверизатора, марганець розподілився рівномірно. Після того як все змочили і марганець почав свою дію – вступив в реакцію з шкірним покривом, закривають обробляюче місце плівкою на 2-3 години і утеплюють. Процедури проводяться щодня;

   Вивести татуювання йодом.

Діє аналогічно марганцю, але «працювати» з ним легше – пов’язка не потрібна. Відлущування і загоєння має відбуватися на відкритому повітрі;

   Як ще можна прибрати татуювання вдома? Запросити майстра, який володіє технікою татуажу, додому і пропрацювати малюнок, але заправивши машинку молоком. Відразу потрібно попередити, малюнок вицвітає, але у верхньому шарі шкіри починається процес гниття – молоко є чужорідним включенням. Прибрати таким чином картинку можливо, але шкіра потім загоюватися буде довше, ніж після опіку, може з’явитися гнійно-запальний процес;

   Вивести татуювання: знебарвлення картинки за допомогою перекису водню

Перекисом водню так само потрібно заправляти машинку або щедро поливати малюнок після впливу скрабом. У цьому випадку перекис не діє як протизапальний засіб – після його впливу на шкірі залишаються опіки. Плюс процедури – гнійно-запальний процес не розвивається;

Вивести татуювання господарським милом

   Господарське мило теж може допомогти впоратися з обридливим живописом. Його плавлять на свічці і капають на необхідне місце. Гаряча основа – а в господарському милі її достатньо – впорається з випалюванням швидше за йод або марганець, але без анестезії витерпіти біль складно.

Невже ніхто не придумав, як вивести татуювання вдома безболісно і не залишаючи на шкірі таких варварських слідів? Напевно є спеціальні засоби, що допомагають очистити шкірну поверхню.

Менш болісно вивести татуювання можна, скориставшись спеціальним кремом, але шкіра піддається такому ж агресивному впливу – до складу косметичного засобу входять анестетик, протизапальні та антибактеріальні компоненти, і основа. Інакше проникнути в шар епідермісу на глибину до 0,5 см не вийде.

Всі домашні засоби розраховані на тату невеликої площі і знаходяться на місцях, які можна заховати від чужого погляду.

Сучасні багатобарвні тату, що покривають повністю кінцівки або торс, видалити можна тільки в салоні лазером або за допомогою іншого апаратного впливу.

Як вивести татуювання в салоні

Для зображень невеликих розмірів, розташованих на невеликій глибині, застосовується шліфовка.

Спочатку поверхню шкіри очищають і знежирюють, потім знімають верхній шар фрезою з діамантовою крихтою або дротяною щіткою. У деяких випадках потрібний електрокаутер.

Шліфовку проводять і більш гуманно – під тиском на шкіру подається спеціальний дисперсний наповнювач, і проводиться мікрошліфування за допомогою алмазного кола.

Процедура проводиться під анестезією, за 3-4 дні до неї вимагається відмовитися від прийому будь-яких медичних препаратів, і за добу від солоної їжі. На загоєння рани потрібно 14 днів, а для відновлення шкіри до півроку. Можуть виникнути ускладнення – пігментні плями і рубці.

Якщо малюнок розташований на великій площі і фарбу нанесли глибоко під шкіру, процедур знадобиться декілька.

Чи можна вивести татуювання з відкритих частин тіла? Так, але для цього часто використовується хімічний пілінг.

Вплив залежить від інтенсивності татуажу і глибини нанесення фарби:

   поверхневий пілінг – на шкіру наносять фруктові кислоти;

   середній – вплив здійснюється трихлороцтовою кислотою;

   глибокий – фенолом.

Поверхневий пілінг виробляє ще й омолоджуючу дію, але його доводиться проводити багаторазово.

До недоліків середнього пілінгу відносять необхідність проводити його до 3-5 разів, болючість, можливість ускладнень у вигляді келоїдних рубців.

Глибокий пілінг – процедура високоефективна, повністю очищає навіть глибокі шари шкіри від фарби.

Але проводиться тільки під загальним наркозом, процес загоєння тривалий, часто з’являються ускладнення.

При введенні в шар епідермісу кислот виникає високий ризик прояву алергічної реакції.

Можна вивести татуювання лазером – цей спосіб вважається одним з найбільш універсальних і безпечних, але не всім вистачає коштів на подібне удосконалення зовнішності.

Можливість появи ускладнень після впливу лазером на шкіру мінімальна.

Для неглибоких татуювань використовується лазерна вапорізаціона ексфоліація, для нанесених під шкіру на глибину від 2 мм – селективна фотокавітація.

В даний час роботи з живописом використовують лазери 3 типів:

   рубіновий;

   неодимовий;

   олександритовий.

Рубіновий лазер застосовується для зведення татуювань чорного, синього і зеленого кольору, необхідно проводити від 4 до 10 сеансів впливу.

Неодимові лазери найбільш безпечні, універсальні, впливають на зображення будь-якого кольору і залягаючі на будь- якій глибині.

Досить 1 процедури, щоб впоратися зі складним об’ємним зображенням, пацієнт не відчує болю. Але є ризик виникнення ускладнень – гіперпігментації шкіри і появи сітки дрібних рубців, які видно тільки при близькому розгляді, але на дотик вони відчуваються.

Олександритові лазери діють швидше, ніж рубінові, але для татуювань, що залягають глибоко, не годяться.

Є ще спосіб виведення тату, хворобливий і дорогий – проводиться довго, але прибирає навіть ті малюнки, які «не скорилися» лазеру.

Проводиться 2 способами:

   Шкіру спалюють поступово, щоб не залишилося шрамів, а фарбу вимивають перекисом водню;

   Для проведення процедури використовують електрохірургічний високочастотний апарат ЕХВЧ, який створює слабкий струм, що ушкоджує шкіру в області зображення. А спеціальний знебарвлюючий гель, що має в своєму складі основа і протизапальні компоненти, знищує фарбу, поширюючись під впливом струму рівномірно.

Ускладнення виникають тільки в деяких випадках, якщо у пацієнта схильність до появи келоїдів.

Досить 2 сеансів, за кожен з яких забирається до 50-70% забарвлення. Між сеансами повинно пройти не менше 45 днів, шкіра повинна відпочивати.

На питання, чи можливо вивести татуювання, можна відповісти тверде «так». А от що буде з шкірою після подібного втручання, спрогнозувати неможливо.

Всім залежить від розміру поверхні шкіри, на якій було нанесено зображення, глибини нанесення фарби, її якості.

Наприклад, неякісну туш або сажу з паленої гуми, які вводили без заходів необхідної обережності, викликавши при загоєнні тату запальний процес, без утворення рубців знебарвити можна.

Салонні процедури по видаленню татуювань не тільки більш безпечні з точки зору стану здоров’я, але і викликають менше ускладнень. Не варто займатися знищення натільного живопису самостійно, навіть якщо картинка маленька і знаходиться в місці, недоступному нескромним поглядам оточуючих.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *