Home / Твоя краса / Тіло / Як робити даоський масаж обличчя, грудей та інших частин тіла?

Як робити даоський масаж обличчя, грудей та інших частин тіла?

Даоський масаж являє собою групу окремих масажів, які нормалізують роботу всього організму. Він є частиною відомого вчення Дао, ідеологія якого заснована на позбавленні людини від існуючих перешкод, які не дають можливості нормально рухатися енергії. Все це дозволяє досягти внутрішньої гармонії і поліпшити емоційний і фізичний стан.

У китайському навчанні зазначено, що людина старіє через втрату внутрішньої енергії, але цей процес можна відновити. Курс масажів допоможе позбавитися від безсоння, втоми, стресу, а також можна відновити сили і уповільнити процеси старіння.

Якщо правильно робити спеціальні рухи, то можна поліпшити кровообіг і обмін речовин, наситити тканини і клітини киснем, зміцнити імунітет і зробити шкіру пружною.

Даоський масаж грудей

Отже, руки покладіть на груди, і повільно робіть рухи по колу, зробіть 9 поворотів. Рухатися коштує від плеча до центру тіла. Ні в якому разі не робіть різких рухів, оскільки це може привести до розтягування шкіри. Далі покладіть на груди долоню таким чином, щоб її центр знаходився на соску. Зробіть 10 легких натиснень.

Можна зробити Даоський масаж грудини, розміщеної між ребрами. Подібні маніпуляції допоможуть розкрити і привести в дії вилочкові залози, які несуть відповідальність за омолодження душі і тіла.

Починати варто з верхньої частини і просуватися вниз. Круговими рухами пройдіться по цій області, особливу увагу приділіть больових точках. Робіть все вказівним пальцем. Після маніпуляцій може хворіти грудина протягом 2-х годин.

Даоський масаж обличчя

При регулярному масажуванні можна омолодити шкіру. Рекомендується перед курсом процедур зробити повну діагностику шкіри. Ще в давнину люди вірили в те, що кожна ділянка на ньому відповідає за роботу певного органу.

Якщо ви хочете проводити процедури самостійно, то рекомендується вивчити цю інформацію. Активуючи певні точки обличчя можна запустити процес омолодження і очистити тканини і клітини. Завдяки масажу збільшується м’язовий тонус, рух крові, зміцнюються стінки контуру, виводяться шкідливі речовини і токсини.

Такі маніпуляції дозволяють позбутися головного болю.

Вправа №1. Допоможе зміцнити м’язи, знизити ризик виникнення зморшок, збільшити пружність і поліпшити колір обличчя. Розітріть долоні, щоб сконцентрувати в них потік енергії. Піднесіть їх до обличчя і поводіть по колу (приблизно 24 рази), зміщуючись спочатку верх,далі в сторони і вниз.

Права рука повинна рухатися по такій схемі: вгору, вправо, вниз, а ліва повинна переміщатися так: вгору, вліво і вниз. Торкання повинні бути ніжними.

Вправа №2. Це допоможе поліпшити стан шкіри навколо очей. Для жінок це місце є одним з найбільш проблематичних. Злегка прикрийте очі, а долоні складені “човником” помістіть так, щоб очі і центр долоні знаходилися на одному рівні.

Відчувайте, як енергія переходить від рук до очей. Зробіть рухи очима в сторони і по колу в різних напрямках. Далі опустіть руки на обличчя і зробіть 12 надавлюючих рухів.

Вправи №3. Його використовують, щоб розгладити зморшки на лобі, а також знизити їх ризик появи. Такий енергетичний Даоський масаж допоможе позбутися безсоння і мігрені. Два пальці обох рук помістіть з різних сторін носа, біля крил і рухайтеся вгору до перенісся.

Дійшовши до неї над бровами, руки розведіть в сторони. Далі повторіть теж, але підніміться ще вище і робіть все до тих пір, поки не дійдете до волосся.

Даоський масаж для відновленння зору

Стародавні цілителі вміли робити масаж, який допомагав відновлювати зір. Багато технік дійшли і до наших днів. Розглянемо пару вправ.

Пальмінг. Руки розітріть, щоб вони стали теплими, але якщо вправа робиться в спеку, то необхідно опустити їх в холод. Закрийте очі і руками, складеними “човником”, накрийте їх так, щоб внутрішня частина рук торкалася нижньої частини носа.

Долоні не повинні доторкатися до очей і важливо, щоб не проступало світло. Шия повинна бути рівною, руки обіпріть об стіл, щоб пальці були розслабленими. Мета – повністю розслабитися, тобто перед очима не повинно бути ніяких білих плям, виключно чорнота.

Розслаблюючі повороти. Техніка виконання цієї вправи нескладна і впоратися з нею може кожен бажаючий. Сядьте за стіл і упріться в нього ліктем.

Витягніть вказівний палець, важливо, щоб він був по центру очей. Повільно повертайте голову в обидві сторони, але при цьому погляд повинен бути спрямований вперед.

Якщо ви робите все правильно, то при кожному повороті перед очима повинен проходити палець. Постійно виконуючи цю вправу можна позбутися звички напружено фіксувати погляд.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *