Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Сухий шампунь – навіщо він потрібен?

Сухий шампунь – навіщо він потрібен?

Скільки раз у житті кожен відчував розчарування, коли збираючись уранці на роботу, виявляв, що кран «пересох»? Або з крана гарячої води ллється холодна? Годинник цокає, а ти стоїш і подумки прощаєшся з теплою м’якою пробудною ванною, пахучою шкірою, і, найважливіше, з чистою пишною шевелюрою. Гріти воду в чайнику і бігати з тазиками само собою довго, на рахунку кожна хвилина, «труба кличе». Ти з тугою зав’язуєш тугий вузол або кінський хвостик, а сьогодні, чорт візьми, така важлива зустріч!

Добре, що сьогодні про такі неприємні ситуації можна не переживати – спасибі прогресу! Тепер можна дістати з шафи сухий шампунь і вирішити всі проблеми в два рахунки, ну хоча б із зачіскою.

Як застосовувати?

Користуватися ним легко і просто. Він досить практичний у застосуванні і швидко впорається з немитою головою. Ретельно струснувши балон перед застосуванням, сухий шампунь наносять на сухе волосся, розпорошуючи з відстані 40 см. Далі пальцями рук він втирається акуратними масажними рухами в шкірний покрив, при цьому важливо рівномірно розподілити його по всій довжині вашого волосся, інакше результат може не виправдати очікувань.

«Змивати» шампунь можна буквально через пару-трійку хвилин. Чим змивати, запитаєте ви, якщо води немає – так гребінцем або рушником. Візьміть невеликий рушник або будь-який гребінець і просто розчісуйте своє волосся, поки не відчуєте, що всі частинки сухого шампуню знялися, обсипалися. Разом з цими частинками зніметься весь бруд, прилиплий до волосся пил, надлишки жиру. Власникам коротких стрижок, як правило, досить змахнути рушником залишки шампуню з голови, витираючи її як зазвичай після миття. Суміш вбере в себе всі надлишки жиру, як клейка стрічка збере пил, очистить волосяний покрив. На додачу до всього, такий шампунь насичений ароматизованими речовинами, а також має дезінфікуючі властивості.

Що це таке?

Сухий шампунь – це особливий вид порошку, спеціально виготовленийдля, так би мовити, екстрених випадків. Він досить зручний, тому як компактно упакований в балони. У його складі містяться абсорбуючі речовини, здатні поглинати інші, котрі вступають з ними в контакт речовини. Часто для більшої ефективності та благотворного впливу на шкіру голови і структуру волосся виробники включають до його складу різноманітні рослинні екстракти, такі, як екстракт кукурудзи, вівса або рису.

Додаткові бонуси

Після «миття» волосся таким шампунем волосся дійсно стають чистими. Але ще більш приємно, що шевелюра набуває помітний об’єм, а як відомо цього ефекту багатьом домогтися дуже не просто.

Однак як би принадно, зручно та ефективно такий шампунь не справлявся зі своїм завданням, застосовувати його все-таки потрібно тільки в разі гострої необхідності. Замінювати ним звичайну процедуру миття голови не варто. Це все одно як припинити вмиватися і користуватися виключно лосьйонами або кремами знімаючими макіяж.

Сухий шампунь дуже гарний у екстремальних ситуаціях, коли немає доступу до гарячої води, наприклад, у поході або на природі, в тривалих поїздках і відрядженнях або для людей, які опинилися прикутими до лікарняного ліжка.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *