Home / Твоя краса / Боротьба з прищами та вуграми / Червоні прищі. Позбавляємося від червоних прищів

Червоні прищі. Позбавляємося від червоних прищів

 Якщо ви страждаєте від частої появи на обличчі червоних прищів, то потрібно не вдаватися до елементарних профілактичних процедур, а дивитися в корінь проблеми: дізнатися конкретні причини, як позбутися, вивчити найефективніші методики впливу на шкіру, ознайомитися з переліком можливих побічних ефектів. Чим детальніше вивчено захворювання, тим простіше його вилікувати.

 Червоні прищі  (папула) є різновидом вугрового висипу. Найчастіше до появи червоного утворення на поверхні призводить закупорка сальних проток. Відбувається це таким чином. За певних негативних змін епідермісу сповільнюється відтік шкірного жиру, залози, що виділяють жир, заражаються бактеріями, і з’являється запалення. Підсилює подразнення шкіри відсутність кисню в глибоких шарах, що є ідеальним середовищем для збільшення кількості анаеробів (мікроби, що живуть без кисню).

 Зустрічаються червоні прищі  як окремо, так і у вигляді висипань. Враховуючи їх кількість, проводиться визначення дерматологічного індексу акне і встановлюється стадія захворювання.

 Не потрібно плутати червоні прищі  на обличчі, які виникають на тлі вугрової хвороби, з червоними прищами, які є результатом укусу комахи. Лікування обох проблем істотно відрізняється, оскільки при укусі під шкіру потрапляє речовина, що викликає алергічну реакцію у вигляді почервонілого запаленого прищика. Позбутися  від такого прояву можна використанням дезінфікуючих препаратів. А ось ліквідація вугрового прища вимагає нормалізації відтоку шкірного жиру і знищення мікроорганізмів під шкірою.

 Як же позбутися від червоних прищів

 Елементарними методами профілактики червоних висипань є водні процедури: умивання з застосуванням спеціального антибактеріального мила, а також з пінками, гелями для проблемної шкіри. Умиватися потрібно теплою водою, легко торкаючись руками, після чого обличчя слід промокнути бавовняним рушником без зайвих розтирань, щоб не викликати роздратування. Коли шкіра висохне, на неї наноситься очищающий скраб, який відлущує верхній шар ороговілих клітин, відкриває пори. Після очищення обличчя протирається лосьйоном. Процедура рекомендована до проведення двічі на тиждень (використання тоніка – кожного дня).

 Найдієвіші засоби для позбавлення  від червоних прищів

 Саліцилова кислота. Має відлущуючу властивість, розм’якшує шкіру, усуває причину утворення комедонів. Найбільш поширені одно- і двохвідсотковий розчини речовини, які рекомендується застосовувати як лосьйон вранці і ввечері. Небажано поєднувати дію препаратів саліцилової кислоти із засобами, що містять спирт і кислоти, оскільки можна сильно пересушити шкіру.

 Бовтанка. Одним з ефективних засобів для позбавлення від червоних прищів є бовтанка, яка призначається лікарем і має склад, рецептура якого суто індивідуальна для кожного пацієнта. Дерматолог може призначити для вашого типу шкіри використання чудодійних ліків в якості лосьйону, а іноді навіть для ретельного втирання. Вдома приготувати препарат теж можна. Для цього є спеціальні схеми. Наприклад, якщо ви хочете провести звичайну профілактику появи червоних прищів і поліпшити стан шкірного покриву обличчя, то суміш готується за допомогою з’єднання медичного спирту, саліцилової кислоти, левоміцетину і борної кислоти. А от коли необхідно видалити великі червоні папули, гнійники або алергічні висипання, допоможе бовтанка з борного спирту, саліцилової кислоти, стрептоциду і сірки.

 Величезного ефекту можна досягти, роблячи парові ванночки на травах, що дозволяють максимально розкрити закупорені пори, очистити їх від забруднень і сальних пробок. Повернути шкірі еластичність, звузити відкриті протоки, зміцнити клітини, поліпшити колір обличчя і позбутися почервоніння можна за допомогою масок на кефірі, яєчному білку, вівсяних пластівцях, огірковій масі і лимонному соці.


Check Also

Маска від чорних цяток з содою в домашніх умовах

У кожної господині на кухні є маленька коробочка з содою. Цей продукт ми найчастіше використовуємо …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *