Home / Маски для обличчя / Полісорбова маска для обличчя чудово очищає шкіру

Полісорбова маска для обличчя чудово очищає шкіру

Косметичні засоби, приготовані на основі будь-яких медичних препаратів, завжди дуже дієві і ефективні. Не так давно здобула широку популярність маска з «полісорбу» для обличчя – з порошку, пакетики якого можна придбати в будь-якій аптеці.

Безпечні такі косметичні експерименти з препаратом, який спочатку призначений для прийому всередину? Весь секрет криється в його хімічному складі.

Що таке «Полісорб»?

Перш ніж зрозуміти, як діє «Полісорб» на шкіру, потрібно з’ясувати, що це за препарат в принципі. Призначений він для вживання всередину, але це не завадило людям в домашніх умовах робити маску з «полісорбу» для обличчя, активно бореться з прищами і вугровими висипаннями.

Як діє маска з «полісорбу» для обличчя?

Як і для внутрішніх органів, «Полісорб» для обличчя – це прекрасний протизапальний, дезінфікуючий, очищаєючий засіб. Така дія пояснюється хімічним складом даного медичного препарату. Його активною речовиною є кремній, який входить до складу всім відомої косметичної глини. Тому маска на основі «полісорб» таким чарівним чином перетворює найпроблемнішу шкіру:

підвищує імунітет шкіри, яка тепер самостійно може протистояти агресивним зовнішнім впливам;
шкідливі речовини не можуть проникнути вглиб клітин;
тонус шкіри підвищується;
пори ефективно очищуються від токсинів і забруднень;
дрібні зморшки починають поступово розгладжуватися;
легкий підсушуючий ефект робить шкіру менш запаленою;
наявності ефекту ліфтингу (підтягування і розгладження) і пілінгу (глибокого очищення).

Володіючи такими прекрасними косметичними властивостями, маска з «полісорбу» від прищів вирішить проблеми не тільки підліткової шкіри, але і вже більш зрілої, в’янучої. Потрібно враховувати і той факт, що в деяких випадках цей косметичний засіб не спрацьовує. Справа може бути в індивідуальних особливостях організму і природі шкірних запалень. Якщо причиною прищів стало внутрішнє захворювання організму, позбутися від них можна тільки за допомогою комплексного лікування, і ніякі диво- маски тут не допоможуть.

Рецепт приготування маски з «полісорбу»

В інструкції до препарату, звичайно, не вказується, як робити маску з «полісорбу», тому що засіб спочатку призначено для прийому всередину. Косметичні функції йому були приписані народом, так що рецепт такої маски, що називається, передається «з вуст в уста».

Порошок «полісорб» (одну чайну ложку) розвести невеликою кількістю теплої води таким чином, щоб вийшла густа кашка сметаноподібної консистенції.

Невелику кількість отриманої суміші нанесіть на шкіру зап’ястя, щоб дізнатися, чи є у вас алергія на цей препарат чи ні. Через 10 хвилин змийте і подивіться на реакцію шкіри протягом години. Не повинно бути ні свербіння, ні печіння, ні почервонінь. В іншому випадку маску на обличчя наносити не рекомендується.

Маска наноситься виключно на уражені ділянки обличчя – там, де є висипання прищів і вугрів.

Приблизний час дії маски – десять хвилин: саме його вистачає для того, щоб вона підсохла.

Змивати її радять теплою водою.

Для пом’якшення шкіри після такої маски краще нанести на шкіру живильний крем.

Періодичність процедури становить через день аж до того моменту, коли стан шкіри стане краще, прищі підсохнуть і зникнуть, а появи нових не передбачається. Якщо протягом місяця ніяких видимих змін з вашою шкірою не відбулося, причини шкірних запалень напевно криються всередині вашого організму і вимагають більш ретельного лікування, а не простих косметичних процедур.

Найчастіше маска з «полісорбу» для обличчя використовується як косметичний засіб проти запаленнях на обличчі – прищів і вугрів. Однак дія її набагато ширша: під її впливом шкіра стає гладкою і дуже м’якою на дотик, а в зрілому віці наявності ефект ліфтингу: контури обличчя стають чіткими, зморшки розгладжуються – шкіра немов набуває другу молодість. Так що «Полісорб» може стати порятунком і для підлітків, і для дам бальзаківського віку, вирішуючи найрізноманітніші шкірні проблеми обличчя і дбайливо доглядаючи за шкірою в будь-яку пору року.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *