Home / Маски для обличчя / Маска для обличчя з желатином і вугіллям

Маска для обличчя з желатином і вугіллям

Сьогодні полки косметичних магазинів буквально ломляться від кількості красивих баночок з смачно пахнучим вмістом. Незважаючи на це, навіть не обмежені в засобах жінки не відмовляються від натуральних масок з харчових продуктів, так як вони повністю натуральні і не містять ароматизаторів і барвників. Найпопулярнішими продуктами, які використовують в косметичних цілях є: огірок, який відбілює шкіру; сметанка, що робить дерму гладенькою і бархатистою; яєчний білок, звужує пори. Але перед тим як зробити пори практично непомітними, потрібно очистити їх від забруднень, які проникають глибоко всередину і закупорюють їх. З цією проблемою допоможе справитися натуральна маска для обличчя з желатином і вугіллям.

Маска для обличчя з желатином і вугіллям, склад

Маска для обличчя з желатином і вугіллям

Як неважко здогадатися, головними активними речовинами в цій масці є желатин і активоване вугілля. Але для чого саме використовується кожен з них в даній масці?

Маска для обличчя з желатином і вугіллям. Почнемо з желатину

Желатин виготовляється шляхом виварювання кісток, хрящів і суглобів тварин. У своєму складі він містить колаген – білок, який є основою тих самих хрящів, кісток і суглобів тварин і людини.

Таким чином, желатин сприяє поліпшенню сполучних тканин організму, а при зовнішньому використанні сприятливо впливає на стан шкіри, зменшуючи зморшки.

При опусканні в водичку желатин розчиняється і через деякий час знову застигає разом з водичкою, в якій був розчинений. Таке собі «цементування» відбувається і з шкірою обличчя при використанні желатинової маски. В результаті овал обличчя стає більш підтягнутим, звужуються пори і досягається видимий ліфтинг ефект.

Крім того, колаген в желатині стимулює кровообіг, і в результаті вже після декількох застосувань досягається видиме поліпшення кольору обличчя.

Що стосується активованого вугілля, то багато хто не люблять його за що не вселяє довіри вид і використовують виключно при отруєннях. Насправді ж вугілля прекрасний засіб і для обличчя. При постійному його використанні, можна перемогти навіть найсерйозніші проблеми зі шкірою.

Вугільні маски вбирають надлишки жиру і виводять з пор забруднення, роблячи дерму більш гладкою і чистою. Іноді вугілля використовується в якості скрабу для обличчя: його тверді частинки допомагають зробити обличчя гладким, ніжним і прибрати зайві шорсткості.

Отже, обидва компонента прекрасно очищають шкіру, очищаючи пори і покращуючи зовнішній вигляд шкіри. Так чому ж не об’єднати ці два компоненти для отримання найкращого результату.

У підсумку ми отримуємо маску, яка справляється з існуючими проблемами обличчя, залишаючи свою володарку красивою і задоволеною.

Маска для обличчя з желатином і вугіллям, рецепт

Ось найпростіший рецепт чудодійного засобу для шкіри: змішуємо чайну ложечку желатину (підійде як варіант з пакета, так і листовий), розчавлюємо одну таблеточку активованого вугілля і додаємо її у желатин.

Тепер нам знадобиться рідкий компонент для скріплення двох сухих інгредієнтів. Тут можна використовувати водичку, молочко, рожеву водичку або ефірні олії. Деякі роблять таку маску з додаванням зеленого чаю. Даний варіант досить непоганий, так як зелений чай є потужним антиоксидантом і омолоджує шкіру, звільняючи її від шлаків і токсинів.

Уточнимо, що рідкий компонент маски повинен бути гарячим, щоб желатин зміг розчинитися, але не захоплюйтеся, тому що занадто висока температура рідини може пошкодити ніжну шкіру обличчя.

Якщо ви використовуєте ефірні олії, не беріть цитрусові, так як вони можуть викликати опіки шкіри.

Після того, як все змішали до однорідного стану, маску наносять на обличчя і споліскують через 10-20 хвилинок.

Не варто тримати її довше, інакше всі шкідливі речовини, які вона витягне з шкіри повернуться і ефекту ніякого не буде.

Крім цього, є кілька особливостей використання, що підсилюють ефект.

Маска для обличчя з желатином і вугіллям.  Як правильно користуватися маскою

Перед використанням маски обличчя бажано розпарити. Для цього можна зробити відвар з трав (найчастіше використовують ромашку, так як вона знімає запалення) або просто потримати обличчя, накрите рушничком над ємністю з гарячою водичкою.

Застиглу маску слід знімати в одному напрямку для отримання найкращого ефекту.

Ніколи не наносьте засіб на шкіру повік, щоб уникнути роздратування шкіри при знятті.

Якщо маска для обличчя з желатином і вугіллям  знялася нерівномірно і на обличчі залишилися частинки, які важко зняти, можна прикласти до цих місць ватний диск, змочений тепленькою водичкою.

Не колупати шматочки маски, так як можете пошкодити шкіру.

Крім того, перед тим як зробити цю маску, переконайтеся, що у вас немає алергічної реакції  на який-небудь з компонентів.

Якщо у вас на обличчі є пошкодження, опіки або подряпини, не варто використовувати желатин з вугіллям до повного загоєння.

При знятті желатинової основи, можливе додаткове пошкодження вже наявних запалень, що може привести до ускладнень.

Також варто бути акуратним з різними новоутвореннями: папіломами.

Маска для обличчя з желатином і вугіллям робиться один раз на тиждень протягом 1 – 1,5 місяців. Не варто робити її весь час, так як шкіра звикне до даних компонентів і перестане реагувати на них.

При дотриманні цих правил ви швидко зможете позбутися від жирності шкіри, чорних цяток і запалень, відбілити обличчя (желатин, крім усього іншого, володіє і відбілюючим ефектом) і підтягнути шкіру. І для цього вам не знадобляться дорогі маски і походи до косметолога.

 


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *