Home / Твоя краса / Догляд за руками / Літні маски для обличчя, волосся, тіла, рук і ніг – правила використання

Літні маски для обличчя, волосся, тіла, рук і ніг – правила використання

Літні маски  для обличчя – відмінний вибір для тих, хто хоче зволожити і підтягти шкіру. Дуже важливо, щоб ці інгредієнти були натуральними, тобто не містили в своєму складі консерванти або різні хімічні речовини. З приходом літа наша шкіра, волосся і нігті практично позбавлені, тому вони ослаблені, мляві, ламкі, посічені, запалені і так далі. Для того, щоб привести все в порядок, не обов’язково купувати дорогі косметичні засоби і відвідувати салони краси, ви можете самостійно приготувати цілющу маску з підручних засобів або ж куплених в аптеці.

Чому саме літні маски важливі для шкіри?

Літні маски для обличчя, волосся, тіла, рук і ніг - правила використання

Живити дерму потрібно влітку, в період дозрівання фруктів, ягід і овочів

Косметологи вважають, що живити дерму потрібно влітку, в період дозрівання фруктів, ягід і овочів. Якщо не дбати про шкіру, то з часом з’явиться сухість шкіри, утворюється пігментація. Щоб цього не сталося потрібно користуватися масками, виконаними в домашніх умовах. Влітку робити такі маски можна з різних натуральних продуктів.

Одним з головних позитивних факторів є те, що літні маски  можна зробити в домашніх умовах. Домашні літні масочки для обличчя – основний догляд за шкірою, який має поживний і тонізуючий ефект.

Однією з найважливіших функцій є – насичення шкіри мікроелементами і вітамінчиками, корисними для дерми обличчя.

Склад маски, в обов’язковому порядку, залежить від типу шкіри. Якщо Ви робите маску з природних інгредієнтів вперше, то не наносьте її на обличчя відразу. Спочатку візьміть трохи суміші і нанесіть на шкіру зап’ястя і сполоскайте через 20 хвилинок. Якщо алергічної реакції немає, можна сміливо користуватися даним засобом.

Літні маски  для дерми обличчя допомагають зберегти молодість, живлять шкіру обличчя і надають жінці впевненість у собі.

Літні маски. Як правильно наносити косметичний засіб?

Перед тим як намастити літню маску на шкіру виконують такі дії:

  1. 1. Очищають шкіру від макіяжу;
  2. Розпарюють її;
  3. Обробляють скрабом.

Потім маску акуратно і рівномірно потрібно розподілити по обличчю, не захоплюючи області навколо очей, а також наносимо її на шию і верхню частину грудей. Після нанесення натуральної суміші обов’язково потрібно прийняти горизонтальне положення і по максимуму розслабитися. При такій процедурі бажано уникати розмов і жартів.

Наведемо основну послідовність нанесення масок:

1) Приберіть волоссячко під косинку, щоб обличчя було повністю відкрито.

2) Відкрийте шию і область декольте, щоб склад маски не потрапив на одяг.

3) Слід добре очистити обличчя, застосовуючи для цих цілей молочко для зняття макіяжу, тонік, міцелярну водичку.

4) Ручки потрібно вимити з милом.

5) Обережно нанести маску на обличчя, уникаючи області навколо очей. Можна обробити також область декольте.

6) На дерму навколо очей можна покласти чайний компрес, ватний диск, змочений в настої ромашки.

7) Коли маска нанесена, потрібно відпочити, краще полежати.

8) Для приготування маски вибирайте тільки свіжі і якісні продукти.

Якщо ви робите маску в перший раз, слід перевірити наявність реакції на алергію. Для цього невелику кількість готового складу потрібно нанести на ділянку дерми руки і почекати 15-20 хвилинок. Якщо ніяких почервонінь, висипу не виникає – масочку можна намастити на обличчя.

Як часто потрібно наносити літні маски?

Маски слід наносити 1-2 рази на тиждень, найкраще перед сном. Тримати склад на обличчі слід в середньому 15-20 хвилинок. Після закінчення цього часу суміш змивають прохолодною водичкою. Після нанесення натурального засобу дерма стає ніжною і зволоженою, тому крем застосовувати не обов’язково.

Літні маски  для обличчя істотно відрізняються від зимових і весняних. У літній та весняний періоди такі маски потрібно робити 2 рази на тиждень, а взимку – раз в два дні, так як шкіра важко переносить мороз і холод. Такі маски допомагають відновити шкіру від втоми і лущення після холодної зими і підживлять шкіру вітамінчикаами зі свіжих фруктів і ягід.

Літні маски. Як підібрати маску?

Щоб маска дала найбільший ефект, слід підбирати її, орієнтуючись на тип шкіри обличчя.

Наведемо приклади літніх масочок для обличчя, які можна приготувати самостійно вдома.

Літні маски, які підходять для жирної дерми

Маска з яблук

Приготувати яблучне пюре (приблизно 1 столову ложечку) змішайте його з жовтком 1 яйця і столовою ложечкою молочка. Суміш наносимо на обличчя, Чекаємо 20-25 хвилинок, змиваємо холодною водичкою.

Щоб маска дала найбільший ефект, слід підбирати її, орієнтуючись на тип шкіри обличчя

Маска з дині

Зібрати м’якоть дині (1 столову ложечку), намастити на обличчя, тримати 15-20 хвилинок, змити тепленькою водичкою.

Така масочка допомагає пом’якшити, освіжити і одночасно наситити дерму.

Для жирної дерми обличчя добре підійдуть маски з полуниці або маски, виконані із застосуванням моркви.

Маски, які слід застосовувати при сухій шкірі обличчя

Трав’яна масочка

Підготуйте і промийте листя трав (2 столові ложечки): мати-й-мачухи, кульбаби, змішайте з домашнім молочком (1 склянка). Змішайте компоненти, отриману кашку намастіть на обличчя, витримайте 20-25 хвилинок. Змийте холодною водичкою.

Маска з м’ятою

Якщо ваша шкіра ніжна, чутлива, можна робити примочки з м’ятним настоєм. Для цього, візьміть 1 столову ложечку м’яти, залийте склянкою окропчику, настояти потрібно 25-30 хвилинок, процідити. Марлю скласти в кілька шарів і намочити в отриманому відварі. Трохи відіжміть і покладіть на обличчя, витримати потрібно 10-15 хвилинок. Після маски нанести крем.

Огіркова маска

Огірок помити, натерти на дрібній тертці, добавити кілька крапельок свіжого соку лимону. Змастити отриманою сумішшю обличчя і область декольте. Залишити на 30 хвилинок, залишки протерти серветкою.

Маски для в’янучої шкіри

Трав’яна маска

Підготувати трави (м’ята, кріп, ромашка, шавлія, липа, рожеві пелюстки) взяти по 1 чайній ложечц, змолоти в кавоварці. Залити 1,5 л окропчику. Масу віджати, покласти на обличчя, накрити серветкою, змоченою в отриманому відварі. Витримати на обличчі 25-30 хвилинок.

Масочка з соком петрушечки

Свіжовичавлений сік петрушки потрібно змішати зі сметанкою в рівних кількостях. Отриману масу покласти на обличчя, витримати 15 хвилинок. Змити прохолодною водичкою. Маска володіє вітамінізуючою, тонізуючою і відбілюючою дією.

Літні маски для волосся, тіла, рук і ніг з доступних інгредієнтів

Літні маски  для волосся обов’язково потрібно робити, так як влітку волосся піддаються шкідливим сонячним промінцяям, вони пересушуються, стають ламкими і тьмяними.

Найефективніші літні маски для волосся:

Рецепт №1. 2 столові ложечки оливкової олії і стільки ж горілки або коньяку, подрібненої зелені петрушечки. Ця поживна маска – зволожує волосся і робить його шовковистим.

Рецепт №2. Листя алое пропустити через м’ясорубку або подрібнити в блендері і змішати з жирними вершками, сметанкою або кефіром.

Маски для тіла влітку користуються попитом, тому як протягом всієї холодної пори року наша дерма піддається «насильству» з боку тканин одягу. Тому потрібно як слід очищати дерму всього тіла, а потім наносити зволожуючу живильну маску.

Кращі літні маски для тіла:

Рецепт №1. Змішайте 300 мл жирних вершків або сметанки з полуницею, нанесіть на тіло і почекайте 5-10 хвилинок, далі змийте водичкою.

Рецепт №2. Домашній сир розімніть з цукром, потім розімніть черешню і червону смородину, м’якоть ягід повинна поміститися в одній склянці. Змішайте сир з ягодами і нанесіть на тіло, через 10 хвилинок змийте водичкою і намастіть зволожуючий крем.

Маски для рук необхідно робити протягом усього року, не тільки влітку. Але в літній сезон у вас є можливість використовувати натуральні свіжі фрукти, овочі і ягоди для приготування літніх доглядаючих засобів.

Живильні літні маски  для рук:

Рецепт №1. Маленький шматочок вершкового масла розм’якшити і додати до нього дві краплі бальзамічного оцту, чайну ложечку огіркового розсолу, все перемішати. Заздалегідь підготувати два пакетика-маєчки та рукавиці. Змастити долоні і їх зовнішню сторону масочкою, надіти пакетики і на зап’ястях зав’язати їх, зверху натягнути рукавиці. Через 15 хвилинок все зняти і втерти залишки масочки в руки, водичкою не змивати.

Рецепт №2. Подрібнити листя петрушки ножем і розтерти її в долонях, соком змастити зовнішню сторону долонь. Через 2-3 хвилинки змити водичкою.

Ноги влітку вимагають особливого догляду, тому ви можете приготувати зволожуючу маску, яку потрібно тримати всю ніч: невелика кількість мазі календули змішати з декількома крапельками рідкого вітаміну А, нанести на ступні і надіти бавовняні шкарпеточки, вранці вимити ноги з милом.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *