Home / Дієти / Куряча дієта – смачно і корисно

Куряча дієта – смачно і корисно

Не тільки з приходом літнього сезону виникають постійні проблеми із зайвою вагою, і зростає бажання швидко і ефективно їх позбутися. На щастя, сьогодні існує безліч різноманітних дієт, які допоможуть втілити найсміливіший результат в реальність, але мало хто знає, що далеко не всі дієти добре впливають на організм. Багато з них допомагають прихованим хворобам почати прогресувати і переходити в більш складну форму. Особливо часто в першу чергу страждає ШКТ, який дуже важко піддається лікуванню і доставляє безліч неприємностей. Приклад меню, плюси та мінуси, які продукти включає куряча дієта  спробуємо розібратись далі

Куряча дієта. Основні продукти

kyrjacha-dieta-smachno-i-korusno

Як зрозуміло з назви методики, основою раціону буде птах. Головним чином – курка. Але можна також готувати індичку або перепілку. М’ясо такої птиці вважається маложирним, при цьому в ньому багато білка, який легко засвоюється, поставляючи організму необхідну енергію і ситість. Харчуючись куркою, можна не побоюватися за «бунт» шлунка – почуття голоду не буде. Якщо поєднувати м’ясо птиці із зеленню і овочами, то можна в короткий термін стабілізувати обмін речовин. Крім того, куряча дієта  в поєднанні з простими вправами сприяє зростанню і відновленню м’язових волокон, а значить, тіло не тільки схудне, а й підтягнеться, стане більш гнучким і міцним.

Серед достоїнств курячого меню – доступність, адже даний вид птиці коштує недорого. Важливо лише враховувати, що перед приготуванням треба буде знімати з курочки шкіру і зчищати жир, що міститься під нею. Краще вживати в їжу грудки, вони більш дієтичні, а значить, ви зможете додатково знизити калорії.

Куряча дієта для тих, хто любить смачно поїсти

Практично всі дієти полягають у вживанні низькокалорійної їжі і великої кількості водички, але мало хто знає, що утримувати себе у відмінній формі можна і вводячи в раціон смачне м’ясо.

Всім відомо ще зі школи, що біле м’ясо курки, а точніше її грудка, вважається дієтичним. І при вживанні її в їжу, не виникає ніяких збільшень у вазі! Але це відбуватиметься тільки при дотриманні декількох елементарних правил курячої дієти.

Куряча дієта  на грудках підійде практично всім бажаючим схуднути або підтримати свою форму без шкоди для здоров’я. Адже при дотриманні безлічі систем схуднення, вживання м’яса категорично заборонено, але що ж робити з тими корисними речовинами, які потрапляють в наш організм з цим продуктом. Можна звичайно купувати і вітамінні комплекси, які частково заповнять втрату, але найкраще вживати корисні мінерали і мікроелементи в натуральному вигляді.

У порівнянні зі свининою, куряче м’ясо набагато корисніше і містить безліч різних корисних речовин. Воно низькокалорійне і в народі називається дієтичним. Існують і інші види м’яса, які за своїми характеристиками не поступаються курячим грудкам, такі як – м’ясо кролика або качки, але вони, на жаль, не завжди доступні покупцям, так і вартість їх залишає бажати кращого.

Але, не впадайте у відчай, з курки можна приготувати такі делікатеси – пальчики оближеш !!!

Може, не будемо більше думати кожного дня про їжу? Дієта на курячих грудках розрахована на любителів білкової їжі. Під час її дотримання не буде нервових потрясінь і дратівливості, особливо від постійного відчуття голоду. Тривалість курячої дієти не може перевищувати десяти днів. Вона відноситься до числа монодієт. Після правильного дотримання системи схуднення, людський організм може з легкістю і без шкоди для здоров’я позбутися п’яти, шести кілограм зайвої ваги. А це не так вже й мало, якщо врахувати, що почуття голоду за весь час її дотримання не виникало!

Найбільшим досягненням цієї дієти стала відсутність необхідності готуватися до самої дієти. Не потрібно збиратися з духом і готуватися до некомфортних відчуттів стану організму. Просто взяти курячу грудку, смачно поласувати, і бути – здоровою. І корисно і ефективно!

Дієта на курячих грудках дуже проста, ґрунтується на підрахунку калорій, в день не більше 1200 од, а при вживанні курячого м’яса це зробити легко, а головне – ситно. Друга половина раціону може складатися з безлічі інгредієнтів, такі як фрукти, овочі, зелень або різноманітні крупи. Для поліпшення здоров’я і більш стрімкого ефекту від дієти, рекомендується відвідувати спортивний зал або робити легкі вправи вдома. Також корисно буде відвідати заняття йоги, що б розслабитися, очистити думки від негативного впливу навколишнього середовища.

Легкі пробіжки вранці допоможуть відновити пружність тіла, нормалізувати дихання і підкачати м’язи ніг і живота.

Використання курячого білого м’яса дуже поширене в багатьох рецептах дієт, завдяки своєму складу, воно багате білком і має мінімальну кількість калорій.

Куряча дієта. Що корисно і як цим скористатися – поради від фахівців-дієтологів

Як же правильно користуватися дієтами, заснованими на курячому білому м’ясі, що б вийшов максимальний ефект? Цим питанням ламають голову безліч бажаючих почати приводити свою вагу в повноцінний порядок. Як і в будь-якій іншій дієті, існують правила або навіть просто поради, які можна використовувати з індивідуального коригування.

Їжу під час дієти потрібно приймати якомога частіше, це не тільки позбавить вас від почуття голоду, але і дасть організму ретельніше її перетравлювати, отримуючи при цьому якомога більше корисних речовин. Також бажано розподілити прийом їжі так, щоб не їсти перед сном, а обмежитися тільки склянкою водички або кефіру. Прийом їжі повинен бути не менше 6 разів на день рівними порціями, щоб уникнути навантаження в будь-який час доби. Якщо графік або кількість їжі буде не постійним, то куряча дієта  може дати мінімальні результати.

Розподіл рідини протягом дня можна здійснювати не тільки під час прийому їжі, але і між ними. Випивати рекомендується не більше 2 літрів водички, можна також замінити водичку чаєм або холодною кавою без цукру. Так само дозволяється вживати різні свіжовичавлені соки, тільки без цукру, меду та інших підсолоджувачів. Куряча дієта дозволяє після вживання їжі або під час неї приймати сухе вино в невеликих кількостях, адже ні для кого не секрет, що сухе вино відмінно підходить до курячого м’яса і сприяє кращому його засвоєнню.

Головною приємною особливістю цієї дієти є те, що біле м’ясо може займати половину денного раціону. Це дозволяє відчувати постійну ситість і бути завжди в тонусі. Друга половина раціону повинна складатися з різних овочів, круп, фруктів. Для гарніру вітається варена капуста. Вона не тільки корисна, але і містить мінімальну кількість калорій, тому її можна вживати у великій кількості.

Куряче біле м’ясо потрібно готувати тільки на пару або відварювати. Тільки при такому вигляді приготуванні можна бути впевненим, що зберігаються всі корисні речовини для організму і не буде нестачі у вітамінах.

Головне правило на всьому протягом всієї дієти, це заборона на солоні страви, смажені, копчені, хлібобулочні, кондитерські вироби, а салати можна заправляти тільки лимонним соком, без солі і пряних приправ і спецій, а тим більше без кетчупу і майонезу.

Напої можуть бути різноманітними, мінеральна негазована водичка, настої з трав, несолодкі соки, зелений і чорний чай без цукру.

Куряча дієта. Які страви готувати

Перші два дні «курячого раціону» слід харчуватися тільки відвареним птахом. З ранку відварювати 800 грамів і розподіляти їх на чотири трапези. Можна приготувати в мультиварці, найкраще в паровому режимі. А від запікання поки відмовитися. Крім грудок дозволяється їсти зелений салат (в будь-якій кількості), свіжі томати (250 г), селеру (теж 250 г) або огірочки (до 2 кілограмів). Пити потрібно багато: трав’яний чай або зелений, просту водичку, знежирений рідкий йогурт або кефір, або ряжанку. Не менше 1,5 літрів.

У наступні два дні можна пити-їсти курячий бульйон з додаванням яєць (не більше 2 шт.) і свіжої петрушки, моркви. Птицю тепер дозволяється запекти, але без спецій (навіть від солі потрібно відмовитися). А для поліпшення смаку полити м’ясо соком лайма і приправити рубаним кропом, або наприклад,чебрецем. Намагайтеся пити тільки чисту водичку, перед сном – кефір або чашечку відвару з трав. Гарніром можуть стати: квасоля тушкована, капуста брокколі або цвітна, цукіні. Вітаються овочеві салати, але без олії. В якості заправки – трохи винного оцту або лимонного соку.

Продовжуйте харчуватися позначеними продуктами до кінця тижня. Щоб схуднення було ефективним, доведеться все ж підраховувати калорійність меню.

Куряча дієта. Приклад

Давайте розглянемо приблизний раціон протягом усієї курячої дієти. Це меню не є чітким правилом, а всього лише рекомендація.

Перший день – початок.

Необхідно підготувати не менше половини кілограма курячого філе в вареному вигляді або на пару, а так само відварити 350 – 400 грам рису і розділити на кілька порцій (близько 6). Далі протягом дня приймати рівними частками, запиваючи склянкою натурального соку, без цукру, а на ніч попити чай або кефір низької жирності.

Другий день – початок покладено.

Тепер потрібно приготувати 700 грам курки і 500 грам ананасів. Розділити меню на весь день, а на ніч випити склянку кефіру. Він допоможе відновити кислотність після вживання ананасів. Ананас хоч і сприяє розщепленню жирів, але також може і розбалансувати кислотність в шлунку, що може привести до неприємної тяжкості травного тракту. Ананаси можна замінити апельсинами або грейпфрутом. Цінність таких продуктів разом з курячими грудками збільшується в рази.

Третій день – починаємо вводити різноманітність в раціон.

Готуємо 500 грам курячого білого м’яса, 200 грам капусти, моркви і 4 яблучка. Вживаючи ці продукти, можна застосувати фантазію, зробити салати або просто з’їсти все по черзі рівними частками протягом доби.

Четвертий і п’ятий день – повторюємо третій, і головне не забуваємо про вживання великої кількості водички.

Шостий день – додаємо в раціон зелень.

Беремо 700 грам філе і листяний салат.

Будь-яка зелень дуже складна в травленні, тому рекомендується зробити нарізку з салату і заправити її лимонним соком. У цей день можна без обмежень вживати чай та водичку, а також соки.

Сьомий день – завершальний.

Цей день можна назвати вільним, дозволяється застосувати будь-який список продуктів з попередніх днів і найголовніше – не забувати про рідини, що б не допустити зневоднення організму.

Вітаємо, у вас тепер немає 5-6 кілограм зайвої ваги, з’явилося прекрасне самопочуття, і покращився зовнішній вигляд.

Куряча дієта. Які ж плюси такої дієти?

Найголовніше в курячій дієтичній дієті, це відсутність чіткого меню. Основним підготовчим етапом є перший день, та й то особливих правил в ньому не існує. Це свідчить про те, що кожен худант в праві скласти індивідуальне меню і їсти так, як йому хочеться, не забуваючи про основні постулати дієти і кількості споживаних калорій за добу.

При правильному вживанні, куряче м’ясо дуже добре засвоюється, організм отримує велику кількість натуральних білків і вітамінів. З курки можна зробити величезну кількість страв, які будуть до смаку не тільки під час дієти, але і при повсякденному харчуванні.

Куряча дієта. Рекомендації фахівців і протипоказання

Два тижні безперервної курячої дієти – це максимум, який можна дозволити, не зашкодивши організму. Так вважають дієтологи. Худнути можна продовжити, але тільки після місячної перерви. Для поліпшення ефекту до такого харчування розумно буде підключити спорт. Найкращий варіант – це поєднання аеробних і силових вправ. Фахівці нагадують, що даний метод схуднення являє, по суті, середньо-жорстку білкову дієту. І людям, що мають проблеми з жовчним міхуром, печінкою і нирками, від курячого схуднення краще відмовитися.


Check Also

Як схуднути до Нового року. Корисні поради дієтологів

До Нового року залишилося менше двох тижнів, а значить прийшов час терміново підготувати свою фігуру …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *