Home / Маски для обличчя / Крохмаль для шкіри обличчя: властивості і застосування

Крохмаль для шкіри обличчя: властивості і застосування

Крохмаль є дуже поживним інгредієнтом, який ми найчастіше використовуємо в їжу. Але цілющі властивості цього інгредієнта набагато більші ніж ми думаємо. Цей полісахарид можна застосовувати в якості різноманітних масок для обличчя з метою покращення стану шкіри. Маска для обличчя з крохмалю має дуже широкий спектр впливу на шкіру завдяки своєму унікальному складу. Як застосовується крохмаль для шкіри обличчя піде мова далі.

Крохмаль для шкіри обличчя – вплив

Крохмаль для шкіри обличчя властивості і застосування

До складу крохмалю входять такі вітамінчики, як РР, С, Е, а також залізо, калій, холін, пантотенова кислота, тіамін, фолієва кислота, вуглеводи, які благотворно впливають на дерму обличчя.

Картопляний крохмаль для шкіри обличчя здатний захищати клітини від різноманітних руйнувань, а також виробляти регенерацію вже зруйнованих клітин, що значно покращує зовнішній вигляд дерми.

Завдяки цьому продукту прискорюються окислювально-відновні процеси в дермі, а також нормалізується робота жирових і сальних залоз шкіри обличчя. З його допомогою можна не тільки наситити дерму вологою, поживними речовинами і киснем, а й зарядити її енергією на досить тривалий час. Він має широкий спектр впливу на дерму обличчя, що дозволяє використовувати його в косметологічних цілях

Найбільш часто використовується крохмаль для обличчя від зморшок. Це пояснюється тим, що даний продукт здатний відновлювати застарілі клітини. Представницям жіночої статі молодого віку можна застосовувати цю речовину з метою загального поліпшення стану шкіри, а також для приховання слідів втоми.

Крохмаль для шкіри обличчя – особливості використання

Маску для обличчя з крохмалю можна використовувати абсолютно для всіх видів шкіри. Найбільш ефективним цей інгредієнт вважається при використанні його в цілях профілактики старіння. Використовувати його можна в будь-якому віці для виконання різних цілей.

Не дивлячись на те, що цей засіб благотворно впливає на шкірні покриви, він все ж має деякі протипоказання до застосування. У тому випадку, якщо на шкірних покривах є садна, подряпини або рани використовувати фітомаску з полісахариду забороняється. Якщо у жінки спостерігається індивідуальна непереносимість до будь-якої складової, то застосовувати його в якості косметологічного засобу не варто. Забороняється застосовувати крохмаль і при запаленні верхніх шарів епідермісу, а також герпесу в гострій стадії.

Крохмаль для шкіри обличчя – рецепти масок

Такі маски можна придбати в аптеці. Але якщо ви не довіряєте аптечним препаратам, то ви можете приготувати цей косметологічний засіб в домашніх умовах. Рецепти фітомасок досить прості, що дозволяє їх приготувати навіть невигадливій господині. Використання продукту для фітомаски безпосередньо залежить від необхідного ефекту впливу цього косметологічного засобу на шкірний покрив.

Крохмаль для шкіри обличчя – маски для сухої дерми

 Власницям сухої шкіри обличчя, схильної до лущення і роздратувань відмінно підійдуть маски на основі крохмалю з додаванням натуральних рослинних олій і фруктиків. Розглянемо склади найзатребуваніших крохмальних масок, що володіють високими поживними, зволожуючими і заспокійливими властивостями.

Картопляний крохмаль, олія (персикова, мигдальна, кукурудзяна), домашнє молочко необхідно взяти в рівних пропорціях (по столовій ложечці) і з’єднати в однорідну масу. Час дії маски – 20 хвилинок. Цілий плід хурми подрібнити в пюре, добавити до нього збитий яєчний жовток, натуральну рослинну олію і картопляний крохмаль (по 1 чайній ложечці.). Отриману суміш намастити на обличчя і залишити для впливу на 15хвилинок.

Какао-порошок з’єднати з крохмалем (по 15г) і добавити до них 15мл жирних вершків і стільки ж рідкого меду. Діє подібна маска з крохмалю 10хвилинок, а далі змивається тепленькою водичкою. Враховуйте! Після застосування будь-якої маски з картопляного крохмалю необхідно додатково насичувати шкірні покриви кремом, яким ви користуєтеся для щоденного догляду за шкірою обличчя.

Для позбавлення від сухості і лущення дерми можна приготувати наступну маску з крохмалю, рослинного або вершкового масла і молочка. Всі інгредієнти необхідно змішати в рівних пропорціях. Перед нанесенням обличчя необхідно ретельно вимити. Тримати її необхідно 15 хвилинок, а далі змити тепленькою водицею.

Крохмаль для шкіри обличчя – мски для розгладження шкіри

Для того щоб розгладити шкіру і позбавитися від великих пор, необхідно приготувати клейстер з крохмалю і водички. Для цього в тепленьку водицю необхідно добавити крохмаль і добре перемішати. В отриману суміш додається толокно і збитий білок. Маска намащується на чистий шкірний покрив і тримається до повного висихання.

З метою позбавлення шкірного покриву від жирного блиску необхідно використовувати маску, до складу якої входить молочко, крохмаль, тепленький мед і дрібна сіль. Всі інгредієнти необхідно змішати в рівних пропорціях. Фітомаска тримається на обличчі протягом 30 хвилинок, після чого споліскується поперемінно тепленькою і холодною водицею.

Дуже ефективною є для шкіри всіх типів маска-скраб для обличчя на основі крохмалю. Для цього необхідно взяти пінку для вмивання, дрібну сіль, мінеральну водичку, соду і крохмаль. Всі інгредієнти необхідно змішати в рівних пропорціях. Втирати маску необхідно масажними рухами максимально акуратно.

Для пом’якшення шкірного покриву використовують фітомаску, яка включає в себе банан, крохмаль і мед. Всі інгредієнти необхідно змішати в рівних пропорціях. Маска тримається на обличчі протягом 30 хвилинок, після чого змивається тепленькою водичкою.

Рецептів для приготування фітомасок дуже багато, що надає можливість представницям жіночої статі вибрати найбільш оптимальний варіант для себе.

Крохмаль для шкіри обличчя. Маска з банана і крохмалю – відмінне рішення для в’янучої шкіри

Маска з крохмалю і банана готується наступним чином: очищений банан подрібнити за допомогою блендера (або розім’яти виделкою), добавити в нього 20мл жирних вершків і столову ложечку (з гіркою) картопляного крохмалю. Повинна вийти однорідна в’язка суміш. Наносити її на шкіру обличчя рекомендується тонким шаром в декілька етапів – як тільки перший шар починає підсихати на шкірі зверху необхідно накладати другий, 3 рази повторювати. Діє маска півгодинки, після чого змивається тепленькою водичкою або відваром трав.

Важливо знати! За твердженням більшості користувачів, після застосування бананово – крохмальної маски протягом двох тижнів (через день) ліфтинговий ефект зберігається до трьох місяців.

Крохмаль для шкіри обличчя. Маска від зморшок – ефект ботокса

Для приготування цієї «чудо – маски» вам знадобляться: картопляний крохмаль – 10г; сметана – 10г; морквяний сік – 50мл.

Картопляний крохмаль попередньо розвести в 1/2 склянки водички, а потім дорозбавити тепленькою водичкою (0,5 л), поставити на вогонь і довести до кипіння, після чого варити на повільному вогні до того моменту, поки рідина не стане в’язкою. В отриманий кисіль додати сметанку і морквяний сік. Наносити маску на шкіру обличчя товстим шаром на третину години, після чого змивати тепленькою водичкою.

Увага! Подібна маска з крохмалю від зморшок може застосовуватися кожного дня до досягнення видимого результату, який проявляється вже на третій день.

Якщо у вас немає під рукою картопляного крохмалю – це не біда. Кукурудзяний крохмаль для шкіри обличчя здатний повністю замінити цей інгредієнт, так як він теж володіє дуже гарними характеристиками.

Крохмаль для шкіри обличчя – думка жінок

Крохмаль для шкіри обличчя відгуки – це питання, яке цікавить дуже багатьох жінок перед застосуванням цього інгредієнта в якості фітомасок. Багато представниць жіночої статі, які використовували цей інгредієнт в косметологічних цілях, позитивно відгукуються про нього.

Вони залишилися задоволені високим ефектом впливу цього продукту на шкірні покриви.

Після перших застосувань крохмалю жінки відзначали значне поліпшення шкіри обличчя. Представниці жіночої статі захоплювалися не тільки високим ефектом впливу, але і дешевизною цієї процедури.

Картопляний крохмаль для шкіри обличчя  відгуки – це найбільш цікаве питання для жінок, які не дуже довіряють народній медицині. Деякі з дівчат залишилися незадоволені викликаними даним продуктом побічними ефектами. Винуватцями виникнення цих ефектів ставали вони самі, адже використовували глікоген в косметологічних цілях при явних протипоказаннях.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *