Home / Твоя краса / Обличчя / Ензимний пілінг: що це таке?

Ензимний пілінг: що це таке?

Сучасні косметологічні кабінети пропонують широкий вибір різних процедур по догляду за тілом та обличчям. На сьогоднішній день один з найпопулярніших – пілінг, найчастіше використовуваний для шкіри обличчя. Методики різні, відповідно, і ефект від них може бути різним, зі своїми показаннями і протипоказаннями.

Що таке ензимний пілінг?

Ензимний пілінг що це таке

Ензимний пілінг, так само називається ферментативний пілінгом і відноситься до класу поверхневих процедур. В якості основних активних компонентів використовуються ферменти, а не кислоти. Виходить що ензимний пілінг – щадна методика, яка годиться для різних типів шкіри.

Даний вид процедури діє дбайливо, шкіра очищається від білкових забруднень, відокремлюваних сальними і потовими залозами. Крім того, ензимний пілінг з успіхом використовується для видалення відмерлих клітин шкіри.

Після процедури дерма полірується, вирівнюється і розгладжується. Колір стає рівним і здоровим. По завершенні впливу немає періоду реабілітації. Істотним плюсом методики є відсутність гіперемії (почервоніння).

Ензимний пілінг підходить для молодої шкіри з метою очищення та зволоження. Дляувядаючої він не менше корисний, оскільки будуть стимулюватися процеси її оновлення, відновлювати тонус і рельєф. Ензимний пілінг використовується і як лікувальна процедура для боротьби з гіперпігментацією, вугровою хворобою.

Ензими в косметології: область застосування

Ферменти та ензими – це одне і те ж. І це речовини білкової структури.

У роговому шарі шкіри містяться протеолітичні ферменти – протеази, що беруть участь у регуляції швидкості хімічних реакцій в тканинах, а також у процесах відновлення шкіри за рахунок розщеплення білків. В результаті старіння активність протеаз знижується, що веде за собою втрату вологи, зниження швидкості оновлення структурних клітин шкіри. Виходить, що верхній шар шкіри стає більш товстим, відбувається накопичення шкірного жиру і забруднюється поверхнею дерми. Рельєф стає нерівним, страждає і колір шкіри, який виглядає тьмяним і сіруватим.

Протеолітичні ферменти, які входять до складу ферментного пілінгу, сприяють кращому відлущуванню рогових лусочок шкіри, а також ж розщеплюючого шкірного білка. Дія такого пілінгу поверхнева, не може поширитися далі верхніх шарів дерми. У відповідь на видалення верхнього шару шкіри, відбувається стимуляція вироблення нових клітин. У підсумку, епідерміс набуває доглянутий і сяючий вигляд, крім того процедура є омолоджуючою.

Показання та протипоказання.

Показаннями до використання ензимного пілінгу є:

Наявність пігментних плям на обличчі; Акне і його наслідки;

Розгладження дрібних зморшок;

Забиті пори і забруднена шкіра;

Усунення дефектів інсоляції та за наявності ознак фотостаріння.

Як і будь-яка процедура, ензимний пілінг має ряд протипоказань, які потрібно враховувати.

Отже, протипоказаннями є:

Індивідуальна непереносимість компонентів, які входять до складу пілінгу;

Різні шкірні захворювання в період їх загострення;

Захворювання, які провокують зниження роботи імунної захисту, також і цукровий діабет;

Суворим протипоказанням до використання пілінгу є загострення вірусу герпесу, навіть якщо його прояви не на обличчі.

Ензимний пілінг: як проходить процедура?

Косметологи радять за добу до проведення пілінгу не використовувати косметичні засоби, з вмістом кислот і ретинолу. Не можна проводити депіляцію. Заборонено проводити ензимний пілінг після дермабразії і лазерної шліфовки, до того моменту, поки шкіра не пройде всі відновні процеси.

При першій процедурі проводиться шкірний тест на алергію. На внутрішню поверхню зап’ястя наноситься невелика кількість пілінгу. У разі відсутності будь-якої реакції протягом 10 хв, засіб переноситься на шкіру обличчя.

Перед тим як нанести пілінг, необхідно очистити шкіру, знімається макіяж і проводиться її тонізація. Далі накладається пілінговий складу в суворій послідовності, при використанні деяких пілінгів, необхідно уникати обробки зони навколо очей і рота. Час процедури залежатиме від складу і бажаного ефекту, може тривати 10 – 30 хв.

Після пілінгу на шкіру обличчя наноситься маска за показаннями і залежно від існуючих косметичних проблем. Її склад краще проникає в шкіру і дає найкращий результат, а також можна використовувати активні сироватки.

Курс процедур містить 5 – 8 сеансів, а частота зазвичай обговорюється індивідуально, 1 – 2 рази на тиждень. Все буде залежати від типу шкіри і від бажаного ефекту.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *